dogsie blog

Prázdninový balíček Dogsie plný skvělých pochoutek

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Prázdninový balíček se nám opravdu povedl. Všechny pamlsky, které jste v tomto Dogsie dostali, jsou kvalitou a svými účinky na zdraví našich mazlíčků vynikající. Doufáme, že jste z tohoto balíčku měli stejně velikou radost jako my a Vaši pejsci.
pamlsky v baliku
Buďme ve spojení

Prázdninový balíček se nám opravdu povedl. Všechny pamlsky, které jste v tomto Dogsie dostali, jsou kvalitou a svými účinky na zdraví našich mazlíčků vynikající.  Doufáme, že jste z tohoto balíčku měli stejně velikou radost jako my a Vaši pejsci.

Co konkrétně jste mohli najít v balíčku?

Weber Mlýn

Pamlsky v balíčku: Orijen Tundra

logo weber mlyn

Weber Mlýn je výhradním dovozcem firmy Champion Petfoods, biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky ACANA a ORIJEN. Jejich krmiva i pamlsky dosahují výjimečné kvality a jsou vyráběny z čerstvého masa. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.

Orijen Tundra je jedním z nejkvalitnějších a nejdražších pamlsků, které jsme v balíčku měli a nás nesmírně těší, že Vám ho můžeme představit. Pamlsky se vyznačují 100% obsahem masa. Jsou lehce mrazem sušeny tak, aby se v nich uzamkly všechny jejich přirozené chutě a tak zůstaly čisté a přírodní a Vaši psi si je zamilovali. Proces začíná bleskurychlým zmražením surovin, tím se uzamknou všechny jejich živiny. Poté se ve speciální tlakové komoře za pomoci extrémně nízkých teplot (-50C) 18 hodin suší mrazem, během kterého se přemění zmrzlá voda přímo na páru bez uvolňování jakékoli vody. Díky tomu si zachovají všechny živiny.

pamlsek orijen tundra

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito soft duck stripes (balíček mini)

logo perrito snacks

Perrito Snacks nám hned padlo do oka! Jejich pamlsky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a vyrobeny z čerstvých surovin. Mají spoustu skvělých pamlsků, určitě se na ně podívejte. To u nás v balíku prostě nemohlo chybět!

Soft Duck Stripes splňují všechna výše zmíněná kritéria, obsahují hodně bílkovin a přitom málo tuků. Nám moc chutnaly, co vám?

pamlsek perrito kachna

Dinner For Dogs

Pamlsky v balíčku: Granule v potravinářské kvalitě, masová konzerva

logo dinner for dogs

Dinner For Dogs provází hezký příběh. Vše začalo, když paní Martina Andricová s manželem v roce 2011 hledali vhodné krmivo pro svého leonbergera Amaru. Zjistili, že podíl masa u tradičních krmiv činil 4%! Rozzlobeni tímto faktem a obsahem látek, které mají nasytit, jako je např. nestravitelná sója, umělé chuťové látky, barviva a konzervační látky hledali dál. Po nějaké době jim jejich dcera přivezla vzorek krmiva Dinner for Dogs a jejich Amaru byl u misky k nezastavení. Prostudovali si ingredienční tabulky Dinner for Dogs a bylo rozhodnuto! Problémem však bylo, že firma Dinner for Dogs v Česku nebyla. Rozjeli se tedy do Německa a započali spolupráci, aby mohli svoji vizi šířit dále.

Všechny jejich produkty jsou v potravinářské kvalitě - tzv. ze surovin určených pro lidskou spotřebu s vysokým podílem masa. No řekněte, nedali byste si taky?

produkty dinner for dogs

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: WOOLF Welcome Hearts (velký balíček)

logo rebeldog

Rebel Dog určitě znáte. Osobně máme tuto značku opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a potrpí si na kvalitě.

Při výrobě WOOLF Welcome Hearts jsou ze 100% použity bílkoviny té nejvyšší kvality pro co nejlepší příjem potravy. Veškeré pochoutky WOOLF jsou ihned po vyrobení zabaleny bez chemických přísad, konzervačních látek, nebo barviv. Osobně se nám pamlsek moc líbí, přestože obsahuje trošku glycerinu, který je ale přírodní a tím pádem v daném množství nijak neškodí zdraví našich čtyřnohých přátel.

pamlsek Woolf

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Serrano Losos a Tuňák (malý pes), Mediterranean Kosti (střední a velký pes)

crazy paws logo

Crazy Paws je e-shop společnosti ANIMALIS s.r.o. ze Slovenské republiky. Jde o našeho prvního slovenského dodavatele, kterého jsme potkali na výstavě For Pets. Společnost se věnuje od roku 2005 chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav a dbají na to, aby jejich nabídka umožňovala udržet pejska ve skvělé kondici.

Mediterranean Serrano Losos je zkrátka super pro malého pejska! Pamlsek je bez umělých barviv, lepku a s přídavkem esenciálních olejů, minerálů a antioxidantů. Je lehko stravitelný a naprosto výborný. Doporučujeme používat jako odměnu při trénování nebo vystavování pejska.

Mediterranean kosti nás také nadchly. Zvláště šunkové kosti pro střední psy vypadaly tak dobře, že bychom si je nejradši nechali pro sebe. Ideální pamlsek nejen na chuť, ale také na čištění a broušení zubů.mediterranean pamlsky

Pučálka s.r.o.

V balíčku: Sušená hovězí játra, Funkční pamlsek s ostropestřcem (velký balíček)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, jejich produkty jsou hodně známé pod názvem MARP.

Obě pochoutky v balíčku jsou hypoalergenní, bez chemických konzervantů či dochucovadel. Mimo sušeného masa jsme vybrali také funkční pamlsky s ostropestřcem, které by jistě ocenili nejen naši psí kamarádi.

marp pamlsky

Další překvapení v balíčku

Určitě v těchto letních měsících všichni rádi cestujete, že? Právě proto jsme Vám do balíku dali cestovní misku a jako hračku rybičku (pouze velký balíček), která plave a je dosti výrazná, a tak je dobrá pro letní hrátky ve vodě.

miska a hracka

 

Dle vašich reakcí se nám tento balíček moc povedl. Už se také těšíte na ten další?

Objednejte si také své DOGSIE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie