dogsie blog

Srpnové oslavy léta a duhy v Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Léto jsme nemohli nechat jen tak proplout. V srpnu jsme si ho chtěli ještě pořádně užít, a tak jsme tomu uzpůsobili celé téma. Duhové léto oslavovalo všechno, co k létu patří - lásku, dobrodružství, svobodu a mnoho dalšího. Mrkněte, co všechno na pejsky v srpnu čekalo!
Buďme ve spojení

Léto jsme nemohli nechat jen tak proplout. V srpnu jsme si ho chtěli ještě pořádně užít, a tak jsme tomu uzpůsobili celé téma Dogsie. Duhové léto oslavovalo všechno, co k létu patří - lásku, dobrodružství, svobodu a mnoho dalšího. Mrkněte, co všechno na pejsky v srpnu čekalo!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Duhová láska

Duhový balíček se rozhodně nemohl obejít bez Duhové lásky, protože láska je přeci úplně pro všechny! A tak jsme pejskům přibalili lásku v podobě malých jehněčích srdíček, která pro Dogsie připravila našim odběratelům už velmi známá firma Jopopet. Malá a měkká srdíčka, která se výborně hodí na trénink, do Dogsie salátu a do nejrůznějších pamlskovníků, si zamiluje každý hafan.

Šikézní kačák

Šikézní kačák moc dobře zná to úplně nejlepší na festival - ať už se mluví o oblečení nebo o jídle. Sušené kousky zvěřiny jsou dobrůtka plná vitamínů a minerálů, které si díky pomalému sušení maso zachovává. A proto tuhle dobrotu od firmy Rozchov pejsci tolik milují. Navíc je to ideální sváča kamkoliv - na doma, na procházku, na cvičák nebo klidně na fesťák!

Himalájská tyčka

Himalájská tyčka je náš úplně první originální pamlsek. Je vyrobená z kvalitního mléka, sušeného po dobu 3 měsíců, a výsledkem je extra tvrdý dentální pamlsek, který obsahuje spoustu proteinu a vápníku a jen minimum laktózy. Žvýkání tyčky je pro pejska zábava a navíc napomáhá dentální hygieně. V srpnu se z Himalájské tyčky velikosti S radovali malí pejsci, střední hafani měli velikost M a na ty největší čekala velikost L. Pro další informace o pamlsku a možnost nákupu 4 různých velikostí Himalájské tyčky mrkněte na tento odkaz!

Variace barev

Barvy k létu patří. Jsou veselé, plné radosti, optimismu a prostě jsou super. Úplně stejně jako tyhle játrové a vemínkové prstýnky! Ať už si pejsek na jedlých prstýnkách smlsne sám nebo se rozhodne rozdělit se s oblíbeným čtyřnožcem, věříme, že explozi barev a chutí si vychutná do posledního kousku. Tuhle úžasnou dobrotu plnou živin pro Dogsie připravila naše oblíbená firma BAPU.

Letní osvěžení

Pořádné osvěžení v horkých dnech prostě bodne. Zmrzka nebo studená limča by nám cestu až ke dveřím nevydržela, ale pejskům jsme osvěžení stejně připravili. Co by to jinak bylo za léto? Díky vepřovým dukátkům s meduňkou hafani na vedro úplně zapomenou a můžou si užívat plážovou pohodičku se svými páníčky. Tuhle letní mňamku pro střední a velké pejsky vyrobila paní Katka s firmou Domácí sušená masíčka.

Zamilovaní jeleni

Láska je všude okolo nás. A my jí necháváme dveře otevřené dokořán. Vždyť pár může tvořit kdokoli! Hlavní je, že je plný lásky, opory a radosti. A navíc, pejsci párečky milují! Takže i párečky z jeleního hřbetu si v srpnovém Dogsie našly své místo. Těšit se na ně mohli největší hafani, pro které je také připravila firma Domácí sušená masíčka.

Hračky

V žádném balíčku Dogsie nesmí chybět hračky, takže i Duhové léto se jich samozřejmě dočkalo. Malí pejsci v srpnu dováděli s duhovou housenkou Barvičkou, střední pejsci v balíčku objevili pískající slepičku Růženku a největší hafani si hráli a zároveň čistili zoubky dentálním psoválečkem, který byl hned v několika barevných variantách.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce července

Hvězdy srpnového Dogsie se objevily mezi hračkami i mezi pamlsky. Mezi pamlsky nejvíce bodovala Variace barev, kde pejsci mohli ochutnat hned dva druhy masových prstýnků. U hraček se na prvním místě umístila housenka Barvička, která dělala radost malým pejskům i jejich páníčkům. Podívejte se na hvězdy i ostatní produkty na našem e-shopu.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V září vyrážíme do lesa, kde se budeme věnovat myslivosti, loveckým psům a všemu okolo. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie