zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Srpnový balíček Dogsie pro naše čtyřnohé kamarády

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Prázdniny jsou pomalu u konce... určitě jste si všichni krásně odpočinuli, a to včetně našich čtyřnohých přátel. Opět jsme vybrali velmi různorodou skladbu pochoutek k objevování. Jaký se Vám líbil nejvíce?
pamlsky v dogsie
Buďme ve spojení

Prázdniny jsou pomalu u konce... určitě jste si všichni krásně odpočinuli, a to včetně našich čtyřnohých přátel. Opět jsme vybrali velmi různorodou skladbu pochoutek k objevování. Jaký se Vám líbil nejvíce?

Woody

Pamlsky v balíčku: Masové kuličky

logo woody

Woody je nově vznikající společnost z Tábora. Jejího zakladatele známe osobně a jsme rádi, že jsme tuto novou značku mohli zahrnout do balíčku. Vyrábí hypoalergenní krmiva lisovaná za studena a mj. i zajímavé masové pamlsky.

V balíčku jste mohli narazit na jednu ze tří příchutí - maso s bylinkami, kachna s lososem nebo ryba s drůbežím. Tyto pamlsky jsou vařené, bez aromat či barviv. Hned po otevření je z nich cítit příjemná masová vůně a dle složení se dají považovat za velmi vyváženou pochoutku s přídavkem lososového oleje, kvasnic, ovoce a zeleniny.

pamlsek woody

Weber Mlýn

Pamlsky v balíčku: Milario dentální kost

logo weber mlyn

Weber Mlýn je výhradním dovozcem firmy Champion Petfoods, biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky ACANA a ORIJEN. Jejich krmiva i pamlsky dosahují výjimečné kvality a jsou vyráběny z čerstvého masa. Tentokrát jsme se rozhodli vyzkoušet dentální kosti.

Milario dentální kost jsme zahrnuli hlavně z toho důvodu, že je většina z Vás ráda používá a v balíčku jsme jich prozatím moc neměli. Přestože obsahují některé obiloviny, jsou na rozdíl od většiny dentálních kostí bez lepku, a tak jsme je do balíčku rádi zahrnuli. Byli jste s nimi spokojeni?

dentalni pamlsek

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito soft duck stripes (velký balíček)

logo perrito snacks

Perrito Snacks se přímo specializuje na pamlsky. Jejich pamlsky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a vyrobeny z čerstvých surovin. Mají spoustu skvělých pamlsků, určitě se na ně podívejte. Minulý měsíc byli v malém balíčku, a proto jsme je nyní přidali do balíku většího, abychom Vás o ně nepřipravili.

Soft Duck Stripes splňují všechna výše zmíněná kritéria, obsahují hodně bílkovin a přitom málo tuků.

pamlsek perrito kachna

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: Dr. Animal (velký balíček)

logo rebeldog

Rebel Dog určitě znáte. Osobně máme tuto značku opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a potrpí si na kvalitě.

Dr. Animal nás hned zaujal! 100% sušené maso - jelen, daněk a králík. Bez chemie, dochucovadel, barviv... no zkrátka pochoutka jak má být. U nás měla obrovský úspěch, pomalu začínáme našim testerům kvality závidět.

pamlsek animal

Candie's

Pamlsky v balíčku: MAC's Dog TASTIES

candies logo

CANDIE'S je výhradním dodavatelem kanadských prémiových krmiv NUTRAM a K-9 a německých krmiv MAC's. MAC má i zajímavé, zdraví prospěšné pamlsky, a tak je tu máte.

 

MAC's Dog TASTIES je měkký přirodní pamlsek obohacený o vitamíny a L-carnitin, který přispívá k lepšímu využití energie z tuků a je tak velmi vhodný při větším zatížení vašeho pejska. Přispívá i k lepší funkci imunitního systému a srdce.pamlsek mac

Vitakraft

V balíčku: Pure Duck a Beef stick (velký balíček dle velikostí pejska)

vitakraft logo

Společnost Vitakraft je již 180 let na trhu. Všechny své výrobky vyvíjí tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám domácích zvířat, a to od psů až po fretky. Mají i vlastní řadu pamlsků pro psy, a tak jsme se rozhodli je tento měsíc představit.

Obě pochoutky v balíčku jsou bez lepku, cukrů, sóji, vajec či mléčných produktů nebo masové moučky. Na náš vkus obsahují vyšší procento glycerinu než jsme zvyklí, ale vzhledem k tomu, že je přírodního původu, dá se tento menší nedostatek přehlédnout. Beef Stick je navíc obohacen o spoustu vitamínů a lecitin, který má pro organismus obrovský význam, což považujeme za velké plus. Byli jste s pamlskem spokojeni?

pamlsky vitakraft

Husse

Pamlsky v balíčku: BRAVO bezlepková pochoutka

husse logo

Švédská Husse krmiva byla vyvinuta se speciální péčí veterinářů a odborníků na výživu. Při výrobě využívají unikátní patentovanou technologii, která zajišťuje výbornou stravitelnost a vyváženost energie, minerálů a vitamínů v jednotlivých druzích výrobků.

BRAVO - bezlepková měkká pochoutka s jehněčím masem neobsahuje obiloviny a je vhodná pro psy s citlivým zažíváním. Tato pochoutka je tedy ideální ve chvíli, kdy chcete, aby odměna vašeho pejska minimálně zatížila jeho trávení.

husse pamlsek

A co hračky?

Do balíčku jsme tentokrát dali plyšáka nebo míček na přetahování podle velikosti pejska. Každý dostal trochu jiné zvířátko (los, slon, ovečka, lev), ale podle reakcí byli všichni nadšeni.

hracky

Děkujeme, že jste stále s námi. My již poctivě pracujeme na dalším balíčku, určitě se máte na co těšit.

Objednejte si také své DOGSIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Psí mafie v únorovém Dogsie

V únoru se stali naši psí předplatitelé členy tajné a hrozivé psí mafie. Nyní se můžeme společně podívat na to, jaké základní mafiánské vybavení únorový balíček obsahoval.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie