zbývá
pouze

9 Balíčků

9x malý

0x střední

0x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Povánoční výprodej: Sleva 20 % na vánoční Dogsie s kódem „SAMDOMA“

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Statečná Mája

avatar

Tereza Roučková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Tento měsíc ve spolupráci se spolkem Pes nejvěrnější přítel z.s. pomáháme desetileté fence Máje, kterou po náročném životě na ulici trápí řada zdravotních problémů.
Pes nejvěrnější přítel Mája
Buďme ve spojení
Tento měsíc ve spolupráci se spolkem Pes nejvěrnější přítel z.s. pomáháme desetileté fence Máje, kterou po náročném životě na ulici trápí řada zdravotních problémů.

Máju, křížence border kolie, našli na střeše budovy ve velmi špatném zdravotním stavu. Trpí šedým zákalem, který by bohužel případná operace neodstranila, a špatně slyší. Kvůli hrozným podmínkám, ve kterých Mája žila, neměla na zadních nožičkách žádné svaly, a díky tomu měla problémy s pohyblivostí.

[gallery size="full" ids="103465,103466,103467"]

V péči spolku Pes nejvěrnější přítel se jí ale naštěstí začíná dařit lépe a zvládá už dokonce i běhat. Mája je v tuto chvíli už zvyklá na život v bytě, kde nic neničí, a hygienu zvládá naprosto s přehledem. Cestování autem pro ni také není problém. Zbývá už tedy jenom pro Máju najít ten správný domov, nejlépe u zkušenějšího páníčka, který se nezalekne případného nedůvěřivého chování v začátcích. Kromě toho je potřeba se připravit na to, že Mája kvůli neoperovatelnému zákalu během pár let oslepne, ale bude mít čas si na slepotu postupně zvykat. Odměnou trpělivému páníčkovi bude naprosto úžasná a mazlivá parťačka, která dobře vychází s i ostatními zvířaty.

Částku 3500 Kč, kterou jsme vybrali za leden, posíláme spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. na výlohy spojené s péčí o Máju. Celkem jsme na pomoc pejskům v nouzi přispěli už 32 900 Kč. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Kauza Sobůlky - přemnožení pejsci na smetišti

Peníze na pomoc psům v nouzi za srpen a září putují na pomoc psí smečce, která žije v takových podmínkách, jaké bychom žádnému pejskovi nepřáli.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Nalezený Robin a jeho nutná amputace nožičky

Chlupáč, který dostal jméno Robin, se do péče našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. dostal jako nalezenec. Byl nalezený v obci Mosty u Jablůnkova na hlavní silnici poté, co byl zřejmě sražen autem. Přečtěte si celý Robinův příběh níže.

Pomoc psům v nouzi
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022