dogsie blog

Únorové Dogsie plné psí lásky

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Únorový balíček jsme pojali v duchu svatého Valentýna, přece jen lásky je mezi našimi čtyřnohými kamarády a námi opravdu hodně. Stačí odejít na 15 minut z domu a váš pes se pak může samotnou radostí zbláznit. No není to opravdová láska? V balíčku na Vás čekalo menší překvapení ve formě lístků růže a jako každý měsíc jsme pro vás vybrali řadu dobrých pamlsků a zajímavých hraček.
Dogsie únor
Buďme ve spojení

Únorový balíček jsme pojali v duchu svatého Valentýna, přece jen psí lásky je mezi našimi čtyřnohými kamarády a námi opravdu hodně. Stačí odejít na 15 minut z domu a váš pes se pak může samotnou radostí zbláznit. No není to opravdová láska? V balíčku na Vás čekalo menší překvapení ve formě lístků růže a jako každý měsíc jsme pro vás vybrali řadu dobrých pamlsků a zajímavých hraček.

I tento měsíc se do balíčku dostal BoneApetit, protože jejich nádherné sušenky ve tvaru srdíček jsme prostě na Valentýna nemohli vynechat!

BoneApetit

Pamlsky v balíčku: Sušenky ve tvaru srdíček

boneapetit logo

BoneApetit již dobře znáte, jejich výrobky jsou 100 % přírodní, neobsahují konzervanty, barviva ani potravinová ochucovadla jako jsou soli a cukry. Jsou vyráběný s láskou v Liberci z kvalitních kousků masa, ryb, sýrů apod. Podporují trávení a pomáhají prebioticky čistit celý zažívací trakt. Tyto sušenky mají zkrátka úspěch a nejen u psů, přiznáváme se!

Calibra

Pamlsky v balíčku: Calibra Joy Seafood, Calibra Joy Beefstick

calibra logo

Historie značky Calibra začíná v roce 2001, kdy se společně s řadou veterinárních odborníků rozhodli vyvinout novou řadu granulovaných krmiv. Jejich cílem bylo nabídnout chovatelské veřejnosti kvalitní dieteticky vyvážené krmivo z přírodních surovin, které by bylo vhodné i pro psy trpící potravními alergiemi a problémy se zažíváním. Přestože je Calibra specialistou hlavně na kvalitní krmiva, jejich pamlsky rozhodně také stojí za pozornost.

Calibra Dog Joy Sea Food je chutná, lehce stravitelná pochoutka z rybího masa a obilovin. Díky rybímu masu obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému.

Calibra Dog Joy Beefstick je pochoutka z hovězího masa, které je biologicky velmi hodnotné, s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin.

Pamlsek Calibra beefstick

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: WOOLF Duck Chunkies

logo rebeldog

Rebel Dog posouvá hranice psího světa. Nenajdete u něj žádné napodobeniny nebo řetězcové výrobky. Mají opravdu nevšední zboží té nejvyšší kvality. Přesvědčte se sami na jejich webových stránkách.

WOOLF Duck Chunkies je pochoutka pro psy všech plemen. Při výrobě jsou ze 100% použity kvalitní bílkoviny té nejvyšší kvality pro co nejlepší příjem potravy. Veškeré pochoutky WOOLF jsou ihned po vyrobení zabaleny bez chemických přísad, konzervačních látek, nebo barviv. Zkrátka pochoutka jak má být.

pamlsek rebeldog

 

Ostatní pamlsky a hračky v balíčku

Bohužel ostatní pamlsky nám naše psí smečka snědla dříve, než jsme je stihli vyfotit!

Větší psi měli v boxu výbornou kost s kousky masa, menší naopak dentální pamlsek pro lepší zuby. V balíčku jste mohli nalézt také sušená střívka s vysokým obsahem kolagenu ve tvaru chipsů nebo střívkové makarony bez konzervantů a barviv pro větší plemena.

Co se týče hraček, v balíčku jste mohli nalézt kost z "ovčího" rouna, která je moc příjemná na dotek. Kosatku, která vydává reálné zvuky (a která se také stala oblíbenou hračkou jednoho pejska z naší smečky) či dřevěnou kost s gumou na čištění zubů.

Objednejte si také své DOGSIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

13 potravin, které pes rozhodně nesmí

Pro nás běžné a chutné potraviny, jako čokoláda, avokádo nebo rajčata, jsou pro psy nevhodné a nebezpečné. Některé potraviny jim mohou způsobit zažívací potíže, průjem nebo nevolnost, ale bohužel někdy i smrt. Na co si dát pozor, a kterým pochutinám se vyhnout obloukem?

Péče o zdraví Tipy a triky
Oblíbené

Doba ledová v únorovém Dogsie

Únor bývá mrazivý. A to se projevilo i v Dogsie balíčku, který jsme v únoru představili. Do Dogsie totiž přišla doba ledová a s ní další dobrodružství, nové chutě a zábavné hračky! Co všechno se v ledovém Dogsie balíčku schovávalo?

Produkty v Dogsie