zbývá
pouze

1206 Balíčků

460x malý

498x střední

248x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Uzlíček nervů Keisy

avatar

Tereza Roučková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Kejsy Dočasky
Buďme ve spojení
V květnu tohoto roku byla do veterinární ordinace VM Vet v Břeclavi přivedena asi půlroční fenka křížence pitbula a labradora. Z veterinární ordinace putovala rovnou do spolku Dočasky.cz.

Z mladé fenky, která dostala jméno Keisy, se vyklubal uzlíček nervů. V důsledku toho útočila na ostatní psy a vyvolávala konflikty. Tímto chováním se snažila získat lidskou pozornost jen pro sebe. Úzkostlivě majetnický pocit v ní vyvolával strach z odloučení nebo opuštění člověkem. Postupnou socializací s ostatními psy a určením hranic poslušnosti se z ní postupně stává ovladatelný pes. Díky tomuto pokroku a možnosti umístění do dočasné rodiny Keisy v září vykročila do nové etapy svého života.

Keisy Dočasky

Keisy v dočasné rodině prospívala, přibírala na váze, socializovala se se psy a učila se dalším povelům. I přesto všechno v momentě, kdy zůstala doma sama, z ní strach z odloučení udělal demoliční četu.  Svou úzkost řešila devastací všeho, co jí přišlo do spárů. Situaci v dočasné rodině se nepodařilo vyřešit ani po dvou měsících, a proto se Keisy vrátila do sídla spolku Dočasky.cz. Úzkostlivé stavy strachu z odloučení stále trvají, a tak byly Keisy naordinovány uklidňující „léky“.

Keisy Dočasky

Částka 3000 Kč, kterou jsme tento měsíc vybrali, bude použita na tuto medikaci. Dohromady se nám podařilo přispět již 16 700 Kč. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Kauza Sobůlky - přemnožení pejsci na smetišti

Peníze na pomoc psům v nouzi za srpen a září putují na pomoc psí smečce, která žije v takových podmínkách, jaké bychom žádnému pejskovi nepřáli.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Nalezený Robin a jeho nutná amputace nožičky

Chlupáč, který dostal jméno Robin, se do péče našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. dostal jako nalezenec. Byl nalezený v obci Mosty u Jablůnkova na hlavní silnici poté, co byl zřejmě sražen autem. Přečtěte si celý Robinův příběh níže.

Pomoc psům v nouzi