zbývá
pouze

9 Balíčků

9x malý

0x střední

0x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Povánoční výprodej: Sleva 20 % na vánoční Dogsie s kódem „SAMDOMA“

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Zachráněná smečka z Vlčkovic

avatar

Tereza Roučková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V polovině června byl odhalen další smutný případ týrání psů ve Vlčkovicích na Trutnovsku. 53 hafanů bylo odebráno z otřesných podmínek a na základě příkazu Krajské veterinární správy se pejsci přesunuli do péče naše partnerského spolku Pes nejvěrnější přítel z.s.
Buďme ve spojení
V polovině června byl odhalen další smutný případ týrání psů ve Vlčkovicích na Trutnovsku. 53 hafanů bylo odebráno z otřesných podmínek a na základě příkazu Krajské veterinární správy se pejsci přesunuli do péče našeho partnerského spolku Pes nejvěrnější přítel z.s.

Spolek má proto celé léto plné ruce práce s péčí o zubožené chlupáče a návštěvy veterináře jsou téměř na denním pořádku. Všichni pejsci trpí různými zdravotními problémy. Většina měla při odebrání záněty uší, kožní problémy a byli zablešení. Štěňátka bojovala se škrkavkami a musela projít opakovaným odčervováním. Jednu ze zachráněných fenek, Slunečnice, také například trápí deformace zadních nožek. Operace by v jejím případě bohužel nepřinesla výsledky, ale díky pravidelnému pohybu se už Slunečnici nožky posilují.

[gallery size="medium" ids="103775,103776,103777"]

Pejsci u původní majitelky trpěli nejen fyzicky, ale i psychicky, a postupně si zvykají na život v normálních podmínkách. Třeba Lilii a Rákosníčka život ve Vlčkovicích psychicky opravdu poznamenal - byli ustrašení a chyběly jim základní hygienické návyky. S notnou dávkou trpělivosti se ale pejsci pomalu učí venčit a důvěřovat lidem.

Částka 6000 Kč, kterou jsme vybrali za červenec, putuje ke spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. na pokrytí nákladů za péči o zachráněné pejsky z Vlčkovic. Celkem jsme na pomoc pejskům v nouzi přispěli už 56 500 Kč. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Kauza Sobůlky - přemnožení pejsci na smetišti

Peníze na pomoc psům v nouzi za srpen a září putují na pomoc psí smečce, která žije v takových podmínkách, jaké bychom žádnému pejskovi nepřáli.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Nalezený Robin a jeho nutná amputace nožičky

Chlupáč, který dostal jméno Robin, se do péče našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. dostal jako nalezenec. Byl nalezený v obci Mosty u Jablůnkova na hlavní silnici poté, co byl zřejmě sražen autem. Přečtěte si celý Robinův příběh níže.

Pomoc psům v nouzi
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022