zbývá
pouze

981 Balíčků

362x malý

427x střední

192x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Zelenáčovy Vánoce podle Dogrinche

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V prosinci se v Dogsie tedy děly věci. Začalo to nenápadnými naschvály v kanceláři a skončilo to tím, že hafanům přišel vánoční balíček vyladěný Dogrinchem, který se rozhodl si s ním pořádně pohrát. Mrkněte, co všechno Dogrinch do balíčku ukryl!
Buďme ve spojení

V prosinci se v Dogsie tedy děly věci. Začalo to nenápadnými naschvály v kanceláři a skončilo to tím, že hafanům přišel vánoční balíček vyladěný Dogrinchem, který se rozhodl si s ním pořádně pohrát. Mrkněte, co všechno Dogrinch do balíčku ukryl!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Čokoláda

Čokoláda k Vánocům prostě patří, a proto jsme ji chtěli dopřát i chlupáčům. Pejsci normální čokoládu bohužel nesmí, protože je pro ně nebezpečná. My jsme ale našli alternativu pro pejsky a řekli jsme si, že v balíčku prostě být musí. Tato čokoláda je navíc s dršťkami, aby si na ní hafani pochutnali, jak se patří. A Dogrinch trošku doufal, že se na ní nachytají i nějací rozmlsaní lidští zlodějíčci.

Himalájská tyčka

Himalájská tyčka je v Dogsie milovaná klasika. V prosinci si na ní mohli pochutnat malí pejsci ve velikosti S a střední pejsci ve velikosti M. Tahle dobrota z kvalitního sušeného mléka je extra tvrdá a odolná dentální dobrota, u které se pejsek zabaví a ještě si vyčistí tesáky. Ideální pochoutka na pohodové večery u telky s páníčky.

Už žádné Vánoce

Nebyl by to pravý Dogrinch, kdyby tahle věta nezazněla. Už žádné Vánoce. Tohle jsme ale v Dogsie samozřejmě dopustit nemohli a za Dogrinchova věčného odmlouvání jsme vánoční balíček připravili. I když si ho pak vyladil po svém. Poloměkké rybí tyčinky od firmy Jopopet ale u hafanů slavily velký úspěch. Prostě dobrota.

Uloupáky

Bez cukroví by to snad ani nebyly žádné Vánoce. A proto jsme středním a velkým hafanům s firmou BAPU připravili hovězí vanilkové rohlíčky, aby nemuseli ze stolů loupit ty lidské. To si prý nechá na starosti Dogrinch. Tyto vanilkové rohlíčky jsou zcela bez cukru a z hovězího masa, které je zdrojem bílkovin, železa, zinku a vitamínu B. Také obsahuje minimum tuku, takže hafani nemusí po Vánocích řešit žádné diety.

Zelenáčova pastička

Zelenáčova pastička byl pamlsek, na kterém si mohli pochutnat malí a velcí pejsci. Sušené králičí kousky od firmy Rozchov jsou super dobrota. Králičí maso je vynikajícím zdrojem proteinů a má dobrou stravitelnost. Tuhle dobrotu Dogrinch vybral, protože si na ní prý pejsci ujíždějí a udělají pro ní cokoliv. Teda... ne že by snad Dogrinch měl v plánu třeba ovládnout svět. To samozřejmě ne. Ale prý to funguje.

Šlohnuté dárky

Nejlepší dárky jsou ty šlohnuté. Říkal Dogrinch. A taky to doporučuje 10 z 10 psů. Abychom to chlupáčům usnadnili, schoval Dogrinch Šlohnuté dárky do každého Dogsie balíčku. Sušené hovězí dukátky pro Dogsie vytvořila firma Domácí Sušená masíčka a opět vybrala pouze to nejlepší složení. Hovězí maso a hovězí drby v tomto podání jsou vydatnou svačinkou, na které si pochutná každý milovník kvalitního masa.

Škodolibé pařátky

Když má někdo škodolibé pařátky, je život mnohem jednoduší. To taky říkal Dogrinch. Prý se s nimi mnohem lépe dělají některé činnosti, o kterých nám ale nesmí vyprávět. Dogrinch proto škodolibé pařátky schoval do balíčků pro střední a veliké pejsky. Prý aby jim ulehčil celoroční škození lidem. Kachní běháky od firmy Domácí sušená masíčka jsou super na kousání, posilují žvýkací svaly a příznivě působí na střevní flóru.

Rozšlapané ozdobičky

Jaké vánoční ozdobičky jsou nejkrásnější? No přece ty rozšlapané! Jo, zase ten Dogrinch. Věříme, že hafanům a kočičkám se ale líbí i ty na stromečku. Proto je dobré je dát pořádně vysoko, aby nebyl rozšlapaný i stromeček. Abychom ušetřili Vaše opravdové ozdoby, připravili jsme do balíčků pro velké pejsky s firmou Domácí Sušená Masíčka už připravené a hlavně jedlé rozšlapané ozdobičky v podobě sušených vepřových ledvinek. Mňam.

Hračka

Dogrinch samozřejmě ví, že nejlepší dáreček pod stromečkem je on samotný. Nic jiného podle něj vůbec nemá žádnou hodnotu. Prý by se pro pejsky samou láskou rozkrájel, ale neudělá to, protože by to byla škoda. Takže se rozhodl každému hafanovi darovat mini verzi sebe. Prý to bylo vůbec poprvé, co Dogrinch udělal o Vánocích někomu radost. A taky možná naposledy, protože se mnoho pejsků postaralo o to, aby už nikdy žádné Vánoce nikomu nezkazil 😅.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V lednu vyrážíme na dobrodružnou cestu vesmírem. Společně ho prozkoumáme, jak jen to půjde a zjistíme, co všechno se ve vesmíru ukrývá. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie