dogsie blog

Catsie: pátá limitovaná edice

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.
Buďme ve spojení

Při sestavování balíčku jsme tentokrát mysleli hlavně na zpětnou vazbu, kterou jsme od zákazníků získali v minulých letech. Proto tento box pro kočky obsahoval více hraček a také více mokrého krmiva. Nechyběla však ani tradiční dávka pamlsků od firmy Shelma, stejně jako náš pamlsek vyrobený speciálně pro tuto edici Catsie. Podrobně se na všechny dobroty a hračky koukneme níže.

Pamlsky

Shelma křupavé polštářky

Stejně jako loni mohly kočičky ochutnat úplnou novinku od firmy Shelma, a to křupavé polštářky se superpotravinami. Grain free crunchy pillows jsou kvalitní pamlsky, které nejen že dobře chutnají, ale také podporují jejich zdraví a vitalitu. Jsou zcela bez obilovin a barviv, navíc kromě superpotravin obsahují taurin pro podporu dobrého zraku a zdravého srdíčka a 12 vitaminů! Kočičky opět vyzkoušely hned dvě příchutě, a to kuřecí a kurkuma a hovězí a borůvky.

Pamlsek pro kočky Shelma křupavé polštářky

Štědrovečerní kapříci

Jak bylo řečeno, Catsie by se již nemohlo obejít bez vlastního pamlsku, připraveného speciálně pro tuto edici. Do balíčku jsme proto každé z kočiček přihodili Štědrovečerní kapříky, malé a chutné dobroty ve tvaru rybiček. Jedná se o kvalitní rybí pamlsek bez obilovin, který pro nás tentokrát vytvořila firma JOPOPET, jež pravidelně zásobuje také naše balíčky pro psy. Pamlsek obsahuje také kolagen, který zajišťuje krásnou a lesklou srst, zdravý vývoj a prevenci proti opotřebení kloubů, šlach a celého pohybového ústrojí zvířete. O pamlsek se kočičky mohou podělit i se svými psími parťáky.

Pamlsek pro kočky a psy Štědrovečerní kapříci

Masové konzervy Líza

Jelikož víme, že mnoho koček si kromě menších dobrůtek a granulek rádo pochutná i na kvalitních konzervách, zabalily jsme je do Catsie také. A to rovnou dvě. Kromě drůbeží si mohou pochutnat také na novince ze zvěřiny. Jedná se o konzervy od firmy Falco se 100% obsahem masa bez přidané sóji, které navíc obsahují vysoce stravitelné živočišné bílkoviny.

konzervy pro kočky Líza

Hračky

V páté limitované edici Catsie čekaly na kočičky hračky rovnou tři! Matatabi hračku už jsme do Catsie schovali minulý rok a kočičky s ní úžasně řádily. I proto jsme podobně zajímavou hračku hledali i tento rok a do balíčku jsme vybrali Matatabi tyčinku s třásněmi a jutovým provázkem. Matatabi má na kočky povzbuzující a stimulující efekt a hračka navíc ještě podporuje ústní hygienu!

Jelikož kočky milují škrábání, věděli jsme, že volbou Škrabacího rugby míče z kartonu a konopného provázku nešlápneme vedle. Díky jeho velikosti a třásním se šelmičky opravdu vyřádí.

Nesměly chybět ani míčky. A nejsou to jen tak ledajaké míčky. Duhové míčky obsažené v tomto balíčku jsou kombinací zvonivých rolniček, lehkých míčků, peříček a navíc jsou celé provázané tenkým provázkem s očkem. Díky tomu (a pomoci od páníčka) jsou jako stvořené na divoký lov!

hračky pro kočky z Catsie

Sprej z kozlíku lékařského

Překvapením letošního balíčku byl stimulační sprej s přírodním extraktem z kozlíku. Sprej má na kočky podobné účinky jako šanta kočičí nebo již zmíněný plod matatabi. U některých podporuje jejich zvídavost a hravost, jiné jsou po něm více mazlivé. Díky této bylince se i ty nejnudnější hračky stávají tou nejlepší zábavou.

sprej z kozlíku lékařského pro kočky

Catsie balíčky udělaly kočičkám opět velikou radost a my už se těšíme, co si pro ně připravíme v roce 2023. Mňau!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie