zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Catsie: pátá limitovaná edice

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.
Buďme ve spojení

Při sestavování balíčku jsme tentokrát mysleli hlavně na zpětnou vazbu, kterou jsme od zákazníků získali v minulých letech. Proto tento box pro kočky obsahoval více hraček a také více mokrého krmiva. Nechyběla však ani tradiční dávka pamlsků od firmy Shelma, stejně jako náš pamlsek vyrobený speciálně pro tuto edici Catsie. Podrobně se na všechny dobroty a hračky koukneme níže.

Pamlsky

Shelma křupavé polštářky

Stejně jako loni mohly kočičky ochutnat úplnou novinku od firmy Shelma, a to křupavé polštářky se superpotravinami. Grain free crunchy pillows jsou kvalitní pamlsky, které nejen že dobře chutnají, ale také podporují jejich zdraví a vitalitu. Jsou zcela bez obilovin a barviv, navíc kromě superpotravin obsahují taurin pro podporu dobrého zraku a zdravého srdíčka a 12 vitaminů! Kočičky opět vyzkoušely hned dvě příchutě, a to kuřecí a kurkuma a hovězí a borůvky.

Pamlsek pro kočky Shelma křupavé polštářky

Štědrovečerní kapříci

Jak bylo řečeno, Catsie by se již nemohlo obejít bez vlastního pamlsku, připraveného speciálně pro tuto edici. Do balíčku jsme proto každé z kočiček přihodili Štědrovečerní kapříky, malé a chutné dobroty ve tvaru rybiček. Jedná se o kvalitní rybí pamlsek bez obilovin, který pro nás tentokrát vytvořila firma JOPOPET, jež pravidelně zásobuje také naše balíčky pro psy. Pamlsek obsahuje také kolagen, který zajišťuje krásnou a lesklou srst, zdravý vývoj a prevenci proti opotřebení kloubů, šlach a celého pohybového ústrojí zvířete. O pamlsek se kočičky mohou podělit i se svými psími parťáky.

Pamlsek pro kočky a psy Štědrovečerní kapříci

Masové konzervy Líza

Jelikož víme, že mnoho koček si kromě menších dobrůtek a granulek rádo pochutná i na kvalitních konzervách, zabalily jsme je do Catsie také. A to rovnou dvě. Kromě drůbeží si mohou pochutnat také na novince ze zvěřiny. Jedná se o konzervy od firmy Falco se 100% obsahem masa bez přidané sóji, které navíc obsahují vysoce stravitelné živočišné bílkoviny.

konzervy pro kočky Líza

Hračky

V páté limitované edici Catsie čekaly na kočičky hračky rovnou tři! Matatabi hračku už jsme do Catsie schovali minulý rok a kočičky s ní úžasně řádily. I proto jsme podobně zajímavou hračku hledali i tento rok a do balíčku jsme vybrali Matatabi tyčinku s třásněmi a jutovým provázkem. Matatabi má na kočky povzbuzující a stimulující efekt a hračka navíc ještě podporuje ústní hygienu!

Jelikož kočky milují škrábání, věděli jsme, že volbou Škrabacího rugby míče z kartonu a konopného provázku nešlápneme vedle. Díky jeho velikosti a třásním se šelmičky opravdu vyřádí.

Nesměly chybět ani míčky. A nejsou to jen tak ledajaké míčky. Duhové míčky obsažené v tomto balíčku jsou kombinací zvonivých rolniček, lehkých míčků, peříček a navíc jsou celé provázané tenkým provázkem s očkem. Díky tomu (a pomoci od páníčka) jsou jako stvořené na divoký lov!

hračky pro kočky z Catsie

Sprej z kozlíku lékařského

Překvapením letošního balíčku byl stimulační sprej s přírodním extraktem z kozlíku. Sprej má na kočky podobné účinky jako šanta kočičí nebo již zmíněný plod matatabi. U některých podporuje jejich zvídavost a hravost, jiné jsou po něm více mazlivé. Díky této bylince se i ty nejnudnější hračky stávají tou nejlepší zábavou.

sprej z kozlíku lékařského pro kočky

Catsie balíčky udělaly kočičkám opět velikou radost a my už se těšíme, co si pro ně připravíme v roce 2023. Mňau!

Další témata

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

Oblíbené

Psí mafie v únorovém Dogsie

V únoru se stali naši psí předplatitelé členy tajné a hrozivé psí mafie. Nyní se můžeme společně podívat na to, jaké základní mafiánské vybavení únorový balíček obsahoval.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie