dogsie blog

Dogsie objevuje: Psí oslavy s Party Tlapkami

avatar

Tereza Roučková

Tipy a triky

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Pro většinu z nás jsou naši pejsci plnohodnotnými členy rodiny. Proč tedy hezky neoslavit jejich narozeniny nebo “přivezeniny”? Tuto otázku si položila Nicole, zakladatelka Party Tlapek, a rozhodla se pro hafany pořádat oslavy, které si opravdu užijí.
oslava od Party Tlapek
Buďme ve spojení

Pro většinu z nás jsou naši pejsci plnohodnotnými členy rodiny. Proč tedy hezky neoslavit jejich narozeniny nebo “přivezeniny”? Tuto otázku si položila Nicole, zakladatelka Party Tlapek, a rozhodla se pro hafany pořádat oslavy, které si opravdu užijí.

Party Tlapky pro každého pejska připraví oslavu přesně na míru s ohledem na jeho velikost, věk, datum a místo konání i počet pozvaných psích kamarádů. S Nicole se páníček domluví na všech požadavcích a pak už se zbývá jen těšit :)

Možností, které v rámci oslavy Party Tlapky nabízí, je opravdu spoustu:

 • výzdoba
 • oblíbené pamlsky
 • zdravý dort vlastní výroby (lze objednat i samostatně)
 • hračky, hlavolamy, bazének s míčky
 • dárek pro oslavence i něco na památku pro páníčka
 • catering pro páníčky
 • procházka, výlet s pejsky
 • fotky a video z oslavy, album s fotkami
 • foto koutek s rekvizitami
 • úprava srsti v beauty koutku
 • masáže od certifikované masérky v chill koutku

[gallery size="large" ids="103788,103789,103790"]

Před začátkem akce tým Party Tlapek na místě připraví výzdobu, dobroty a zábavu. Během oslavy také zajišťuje, aby všechno hladce probíhalo. Malou ukázku, jak taková psí oslava může vypadat, najdete v krátkém videu:

Pro více informací mrkněte na web, Facebook a Instagram Party Tlapek nebo se ozvěte přímo zakladatelce Nicole na e-mailu info@partytlapky.cz.

Pokud se rozhodnete svému hafanovi dopřát nezapomenutelný narozeninový zážitek, využijte exkluzivní 15% slevu pro čtenáře Dogsie blogu. Stačí v objednávce na webu Party Tlapek zadat slevový kód “DOGSIE”!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

pes bez srsti - peruánský bezsrstý pes
Oblíbené

Pes bez srsti – pes vhodný pro alergiky

Toužíte po koupi čtyřnohého kamaráda, ale máte na psy alergii? Nevadí. Můžete se poohlédnout některém z bezsrstých psích plemenech. Tato plemena jsou nejčastěji označována jako psi vhodní pro alergiky.

Tipy a triky
Pes sedící u pokojové rostliny
Oblíbené

Pokojové rostliny jedovaté pro psa

Jaké pokojové rostliny jsou pro psy jedovaté a co dělat, když náhodou některou z nich sní?

Péče o zdraví Tipy a triky
Oblíbené

V Dogsie myslíme na přírodu. Co jsou to ty tetrapaky?

I nám v Dogsie dělá starost uhlíková stopa, kterou jako majitelé zvířátek vytváříme. Proto se snažíme se na tuto problematiku zaměřovat. Dogsie balíme ekologicky a většina pamlsků je balena do obalů, které jsou rozložitelné a pochutnají si na nich třeba žížalky. V pirátském Dogsie zase bylo chutné krmivo Bozita balené v tetrapaku. Co to ale vlastně je?

Produkty v Dogsie Tipy a triky