dogsie blog

Keksy a keksíčky pro mlsné psí jazýčky

avatar

Tereza Roučková

Tipy a triky

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
odměňování pejska
Buďme ve spojení
Psí keksy, keksíčky a sušenky jsou výbornou svačinkou či odměnou při tréninku. Křupavé pamlsky také podporují dentální hygienu a zamezují nadměrnému vzniku zubního kamene. Jaké jsou ty nejlepší pro vašeho pejska?

Psí keksy

Obchody nabízí různé druhy křupavých psích keksů a pamlsků s náplněmi i bez, s příchutěmi masa i sýru apod. Najdete i různé tvary a rozměry podle rasy a velikosti vašeho pejska.

 

Alternativou ke kupovaným průmyslově vyráběným keksům jsou doma pečené pamlsky. Na internetu lze nalézt celou řadu receptů na to, jak můžete keksy vyrobit sami doma.

 

Pokud nemáte čas nebo talent na pečení, řešením je keksy kupovat. I zde lze nalézt řadu specializovaných prodejen, zvláště na e-shopech, které nabízí keksy domácí výroby. Máte jistotu, že obsahují zdravé a přírodní ingredience, neobsahují škodlivé chemikálie, stabilizátory apod. Zkrátka bývají kvalitnější.
Za spoustou výroben se také skrývá zajímavý příběh, jak firmy s pečením keksíků začaly. Většinou za nápadem péct vlastní pamlsky pro pejsky byly pochybnosti páníčků o kvalitě průmyslově vyráběných keksů. Dogsie navázalo spolupráci s domácími výrobnami psích sušenek a do balíčků s překvapením také zařadilo několik keksů a pamlsků přímo z domácích pekáren. Vyzkoušejte je také a udělejte radost vašemu pejskovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

pes bez srsti - peruánský bezsrstý pes
Oblíbené

Pes bez srsti – pes vhodný pro alergiky

Toužíte po koupi čtyřnohého kamaráda, ale máte na psy alergii? Nevadí. Můžete se poohlédnout některém z bezsrstých psích plemenech. Tato plemena jsou nejčastěji označována jako psi vhodní pro alergiky.

Tipy a triky
Pes sedící u pokojové rostliny
Oblíbené

Pokojové rostliny jedovaté pro psa

Jaké pokojové rostliny jsou pro psy jedovaté a co dělat, když náhodou některou z nich sní?

Péče o zdraví Tipy a triky
Oblíbené

V Dogsie myslíme na přírodu. Co jsou to ty tetrapaky?

I nám v Dogsie dělá starost uhlíková stopa, kterou jako majitelé zvířátek vytváříme. Proto se snažíme se na tuto problematiku zaměřovat. Dogsie balíme ekologicky a většina pamlsků je balena do obalů, které jsou rozložitelné a pochutnají si na nich třeba žížalky. V pirátském Dogsie zase bylo chutné krmivo Bozita balené v tetrapaku. Co to ale vlastně je?

Produkty v Dogsie Tipy a triky