dogsie blog

Keksy a keksíčky pro mlsné psí jazýčky

avatar

Tereza Roučková

Tipy a triky

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
odměňování pejska
Buďme ve spojení
Psí keksy, keksíčky a sušenky jsou výbornou svačinkou či odměnou při tréninku. Křupavé pamlsky také podporují dentální hygienu a zamezují nadměrnému vzniku zubního kamene. Jaké jsou ty nejlepší pro vašeho pejska?

Psí keksy

Obchody nabízí různé druhy křupavých psích keksů a pamlsků s náplněmi i bez, s příchutěmi masa i sýru apod. Najdete i různé tvary a rozměry podle rasy a velikosti vašeho pejska.

 

Alternativou ke kupovaným průmyslově vyráběným keksům jsou doma pečené pamlsky. Na internetu lze nalézt celou řadu receptů na to, jak můžete keksy vyrobit sami doma.

 

Pokud nemáte čas nebo talent na pečení, řešením je keksy kupovat. I zde lze nalézt řadu specializovaných prodejen, zvláště na e-shopech, které nabízí keksy domácí výroby. Máte jistotu, že obsahují zdravé a přírodní ingredience, neobsahují škodlivé chemikálie, stabilizátory apod. Zkrátka bývají kvalitnější.
Za spoustou výroben se také skrývá zajímavý příběh, jak firmy s pečením keksíků začaly. Většinou za nápadem péct vlastní pamlsky pro pejsky byly pochybnosti páníčků o kvalitě průmyslově vyráběných keksů. Dogsie navázalo spolupráci s domácími výrobnami psích sušenek a do balíčků s překvapením také zařadilo několik keksů a pamlsků přímo z domácích pekáren. Vyzkoušejte je také a udělejte radost vašemu pejskovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

13 potravin, které pes rozhodně nesmí

Pro nás běžné a chutné potraviny, jako čokoláda, avokádo nebo rajčata, jsou pro psy nevhodné a nebezpečné. Některé potraviny jim mohou způsobit zažívací potíže, průjem nebo nevolnost, ale bohužel někdy i smrt. Na co si dát pozor, a kterým pochutinám se vyhnout obloukem?

Péče o zdraví Tipy a triky
Oblíbené

Jak pejska připravit na jaro?

Po dlouhé a chladné zimě může být organismus psů unaven. Mnohdy postrádá potřebné vitamíny, které tělu dodávají energii a živiny. Proto bychom pejska měli připravit na nadcházející dlouhé procházky a v neposlední řadě také dbát na prevenci možných hrozeb, které přicházejí spolu s jarem.

Péče o zdraví Tipy a triky
Oblíbené

Nejčastější zdravotní komplikace, které mohou potkat naše psy

Všichni se shodneme, že chceme, aby byli naši pejskové zdraví. Proto se o ně příkladně staráme a snažíme se, aby měli vše, co potřebují. Není totiž krásnější pohled než na šťastného a zdravého psa. I když se ale velmi snažíme, může někdy dojít k úrazu nebo onemocnění pejska.

Péče o zdraví Tipy a triky