dogsie blog

Lovecká sezóna v zářijovém Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Září se v Dogsie neslo v duchu lovu, lesa, loveckých psů a všeho, co s tím souvisí. Na psí předplatitele čekalo mnoho dobrot, hraček i překvapení na kousání. Mrkněte se na kompletní obsah loveckého balíčku pro pejsky!
Buďme ve spojení

Září se v Dogsie neslo v duchu lovu, lesa, loveckých psů a všeho, co s tím souvisí. Na psí předplatitele čekalo mnoho dobrot, hraček i překvapení na kousání. Mrkněte se na kompletní obsah loveckého balíčku pro pejsky!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Divoké stromečky

Les je jedna velká divočina. A snad úplně každý hafan si chce kousek téhle divočiny taky odnést domů. Někdy je to šiška, jindy klacek tak velký, že je nemožné projít dveřmi. My jsme chlupáčům do zářijového Dogsie zabalili divočinu do jehněčích stromečků s jalovcem. Stromečky jsou od našeho osvědčeného dodavatele Jopopet, jsou měkké a hlavně bez třísek!

Lesquik

Potkáváte v lese kuličky podobné těm do mléka? Podle našeho Dogga jsou prý nic moc. Proto jsme pro hafany raději připravili Lesquik. Tahle dobrota je od firmy Rozchov, která do Dogsie pravidelně připravuje chutné kousky z nejrůznějších druhů masa. Lesquik jsou sušené kousky zvěřiny, na kterých si pejsek skvěle pochutná. Na vyválení se jsou prý lepší ty kuličky v lese :)

Prasečina

Paničko, páníčku... přiznejme se. Kdo z nás si občas nedopřeje nějakou tu prasečinu, kterou tajně ujídáme, když nás psi (případně děti) zrovna nevidí? Pejskům jsme s pekárnou pekárna Zolly Dog Bakery připravili dobrotu, kterou taky mohou s chutí ujídat. Divočák s rozmarýnem je zdravá a dietní dobrůtka plná minerálů a vitamínů. Mňam!

Pumpkin Dogsie Deer Latte

Každý lovec potřebuje po dlouhém dni doplnit energii. A podle Instagramu se nám zdá, že energii lze na podzim doplňovat snad jedině dýňovým latéčkem. Kafíčko ponecháme páníčkům, ale střední a velcí pejsci si s nimi při pauze mohli pochutnat na zvěřinových sušenkách s dýní, které také připravila pekárna Zolly Dog Bakery!

Lesní rohy

Co by to bylo za lov, kdyby na něm chyběly lesní rohy? Vždyť bez nich by žádný hon ani nemohl začít! Tak jsme je velkým pejskům s paní Katkou z firmy Domácí sušená masíčka také připravili. Jsou to ve skutečnosti sušené kuřecí krky, na které se moc tónů nezahraje, ale při šikovném způsobu kousání se dá tvorbou drobečků hrát alespoň páníčkům na nervy.

Jelení parůžky pro psy

Zářijové Dogsie skrývalo také jednu specialitu - pravé jelení paroží, které pochází ze shozů. Z lovu by totiž měl každý odejít s nějakou trofejí. Parůžek je je ideálním přírodním žvýkacím pamlskem, který se vyrábí opracováním shozených parohů tak, aby poskytl dlouhotrvající a bezpečnou zábavu.

Hračky

Pro pejsky jsme do Dogsie připravili hračky inspirované lesem. Malí hafani dováděli s šustící lištičkou, která v sobě ukrývá igelit a pískátko, které ještě více láká ke hře. Střední pejsci v balíčku objevili lišku Bystroušku a největší chlupáči si pohráli se zajíčkem ušáčkem.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce září

Z obsahu musíme samozřejmě „vypíchnout“ dvě hvězdy, které podle ohlasů bodovaly nejvíce. Tentokrát jsou to parůžky, které se v Dogsie objevily jako specialita. Druhou hvězdou je Lesquik, na kterém si pejsci skvěle pochutnali. Podívejte se na hvězdy i ostatní produkty na našem e-shopu.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V říjnu se podíváme pejskům na zoubek. Budeme se věnovat dentální hygieně a zubům. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Jeden komentář: “Lovecká sezóna v zářijovém Dogsie”

  1. Iveta napsal:

    Vaše balíčky Xandyho i  nás poslední dobou baví. obvzlášť ted v tech posledních je supr překvapení at salat, him. tyčinka, parůžky či jako ted kousačka na čištění zoubků. Moc se nám líbí, že myslíte i na zubiska psů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie