zbývá
pouze

981 Balíčků

362x malý

427x střední

192x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Lovecká sezóna v zářijovém Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Září se v Dogsie neslo v duchu lovu, lesa, loveckých psů a všeho, co s tím souvisí. Na psí předplatitele čekalo mnoho dobrot, hraček i překvapení na kousání. Mrkněte se na kompletní obsah loveckého balíčku pro pejsky!
Buďme ve spojení

Září se v Dogsie neslo v duchu lovu, lesa, loveckých psů a všeho, co s tím souvisí. Na psí předplatitele čekalo mnoho dobrot, hraček i překvapení na kousání. Mrkněte se na kompletní obsah loveckého balíčku pro pejsky!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Divoké stromečky

Les je jedna velká divočina. A snad úplně každý hafan si chce kousek téhle divočiny taky odnést domů. Někdy je to šiška, jindy klacek tak velký, že je nemožné projít dveřmi. My jsme chlupáčům do zářijového Dogsie zabalili divočinu do jehněčích stromečků s jalovcem. Stromečky jsou od našeho osvědčeného dodavatele Jopopet, jsou měkké a hlavně bez třísek!

Lesquik

Potkáváte v lese kuličky podobné těm do mléka? Podle našeho Dogga jsou prý nic moc. Proto jsme pro hafany raději připravili Lesquik. Tahle dobrota je od firmy Rozchov, která do Dogsie pravidelně připravuje chutné kousky z nejrůznějších druhů masa. Lesquik jsou sušené kousky zvěřiny, na kterých si pejsek skvěle pochutná. Na vyválení se jsou prý lepší ty kuličky v lese :)

Prasečina

Paničko, páníčku... přiznejme se. Kdo z nás si občas nedopřeje nějakou tu prasečinu, kterou tajně ujídáme, když nás psi (případně děti) zrovna nevidí? Pejskům jsme s pekárnou pekárna Zolly Dog Bakery připravili dobrotu, kterou taky mohou s chutí ujídat. Divočák s rozmarýnem je zdravá a dietní dobrůtka plná minerálů a vitamínů. Mňam!

Pumpkin Dogsie Deer Latte

Každý lovec potřebuje po dlouhém dni doplnit energii. A podle Instagramu se nám zdá, že energii lze na podzim doplňovat snad jedině dýňovým latéčkem. Kafíčko ponecháme páníčkům, ale střední a velcí pejsci si s nimi při pauze mohli pochutnat na zvěřinových sušenkách s dýní, které také připravila pekárna Zolly Dog Bakery!

Lesní rohy

Co by to bylo za lov, kdyby na něm chyběly lesní rohy? Vždyť bez nich by žádný hon ani nemohl začít! Tak jsme je velkým pejskům s paní Katkou z firmy Domácí sušená masíčka také připravili. Jsou to ve skutečnosti sušené kuřecí krky, na které se moc tónů nezahraje, ale při šikovném způsobu kousání se dá tvorbou drobečků hrát alespoň páníčkům na nervy.

Jelení parůžky pro psy

Zářijové Dogsie skrývalo také jednu specialitu - pravé jelení paroží, které pochází ze shozů. Z lovu by totiž měl každý odejít s nějakou trofejí. Parůžek je je ideálním přírodním žvýkacím pamlskem, který se vyrábí opracováním shozených parohů tak, aby poskytl dlouhotrvající a bezpečnou zábavu.

Hračky

Pro pejsky jsme do Dogsie připravili hračky inspirované lesem. Malí hafani dováděli s šustící lištičkou, která v sobě ukrývá igelit a pískátko, které ještě více láká ke hře. Střední pejsci v balíčku objevili lišku Bystroušku a největší chlupáči si pohráli se zajíčkem ušáčkem.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce září

Z obsahu musíme samozřejmě „vypíchnout“ dvě hvězdy, které podle ohlasů bodovaly nejvíce. Tentokrát jsou to parůžky, které se v Dogsie objevily jako specialita. Druhou hvězdou je Lesquik, na kterém si pejsci skvěle pochutnali. Podívejte se na hvězdy i ostatní produkty na našem e-shopu.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V říjnu se podíváme pejskům na zoubek. Budeme se věnovat dentální hygieně a zubům. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Další témata

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Související články

Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie