Psí obchod

Search
Sleva!

Himalájské kombo: Himalájská tyčka + Popcorn

Horská síla pro vašeho hafana ve formě dentální tyčinky a dentálního pamlsku. Představujeme Himalájské kombo!

Spojili jsme pro vás dva oblíbené produkty do výhodné koupě! Vychutnejte si kombinaci tradiční Himalájské tyčky a lahodných kousků z ní v podobě našeho Dogsie Cheese Popcornu. Ideální kombinace pro vašeho čtyřnohého mazlíčka, která mu nabídne nejen skvělou chuť, ale také dlouhodobou zábavu při žvýkání.

Při koupi Himalájského komba získáte oba produkty o 10-13 % levněji než při samostatném nákupu (záleží na zvolené velikosti).

Obsah balení:

  1. Himalájská tyčka – tradiční pochoutka pro psy, která je zdravá, dlouhotrvající a plná minerálů.
  2. Cheese Popcorn – pečené kousky himalájské tyčky – křupavá pochoutka, která je ideální jako odměna nebo jako mňamka pro radost.

Doporučení: Toto kombo je ideální pro psy od 3 měsíců věku. Himalájská tyčka zabaví pejska a napomůže dentální hygieně a Cheese Popcorn je skvělý jako rychlá odměna. Nenechávejte pejska s pochoutkami bez dozoru a zajistěte mu vždy dostatečné množství vody.

Vyčistit

269 409  včetně DPH

Další informace

Hmotnost -
Velikost

S, M, L, XL

Affiliate

15

Kategorie Dogsie pamlsky, Himalájská tyčka
Štítky Náš tip, Tipy na dárky pro malé pejsky, Tipy na dárky pro mlsouny, Tipy na dárky pro pejskaře, Tipy na dárky pro střední pejsky, Tipy na dárky pro trhače, Tipy na dárky pro velké pejsky