dogsie blog

Obsah aktuálního balíčku The Best of Dogsie

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
S posledním balíčkem jsme se rozhodli zavzpomínat na to, co jsme za ty roky s Dogsie prožili. Vzpomínali jsme na naše začátky a připomněli jsme si ty krásné časy, které jsme společně s vámi po celou dobu zažívali. Nechali jsme zavzpomínat také naše předplatitele a jejich pejsky. Do posledního tematického balíčku jsme totiž zabalili to nejlepší, co se podle nás v Dogsie objevilo.
pamlsky a hračky pro psy v balíčku
Buďme ve spojení

Mnoho z vás již jistě ví, že jsme pravidelnou tvorbu balíčků museli ukončit. Ačkoliv jsme se dlouho snažili je ochránit, bohužel i nás dohnala aktuální situace ve světě. Dogsie tady s vámi ale bude i nadále. Stále pro vás budeme připravovat tradiční vánoční balíček s příběhem a balíček, o kterém nyní čtete, se stává novým „celoročním“ balíčkem. Také chceme do Česka i na Slovensko stále přinášet nové zajímavé produkty a na našem e-shopu tak i nadále najdete skvělou stálou nabídku pamlsků, hraček a dalších vychytávek. Nyní už se ale pojďme podívat, co se skrývá v tomto novém balíčku.

Přehled všech produktů podle velikostí

Pamlsky

Borůvky

Vzpomínáte na jeden z nejbarevnějších Dogsie balíčků, který obsahoval spoustu šťavnatého „ovoce“ jako například borůvky? Tato ovocná exploze se objevila v říjnovém balíčku v roce 2020 a největším favoritem se staly právě Borůvky, poloměkké jehněčí kuličky, které tvarem a složením připomínají tolik oblíbené Surikatí bobky, obsahují ale opravdovou borůvku. Jehněčí kuličky s touto skvělou superpotravinou pro nás připravila firma Jopopet. V balíčcích se objevily hned ve dvou velikostech.

měkký pamlsek pro psy borůvky

Dogsie snack bar

V srpnu 2020 jsme se vydali na společnou cestu po Česku. S tímto Dogsie jsme naši krásnou republiku procestovali křížem krážem. Jelikož máme ale spoustu zákazníků také na Slovensku, nemohli jsme ho z našich cest vynechat. Slovensku jsme věnovali pamlsek reprezentující tamní nejvyšší pohoří. Psí tatranky se staly velkým hitem a brzy vás doprovázeli všude na vašich cestách. Nyní přinášíme tuto dobrotu s novým designem a ještě lepším složením. Do jehněčí tyčinky na cesty jsme přidali také kelpu, hnědou mořskou řasu, která je bohatým zdrojem jódu, pomáhá udržovat zdravý chrup a dodává pejskům energii tolik potřebnou na velké výšlapy. Ve spolupráci s firmou Jopopet jsme tak vytvořili opravdovou energy tyčinku pro psy a navíc se již na cestách nemusíte s pejsky dělit o svoji sváču!

energetická tyčinka pro psy

Himalájská tyčka

Přelomovým balíčkem se však stal ten v květnu 2019. V tu dobu byly ještě balíčky bez témat a pouze s výběrem pamlsků od jiných českých značek. O to větší radost jsme měli z příchodu horské síly v podobě našeho úplně prvního vlastního pamlsku! Tuhle dobrotu jste si zamilovali stejně rychle jako my, a proto si své čestné místo drží v Dogsie až do dneška. Himalájská tyčka je odolná žvýkací dobrota z kvalitního belgického mléka, sušeného po dobu 3 měsíců.

pamlsek pro psy himalájská tyčka

Trolí soply

Jedním z nejoblíbenějších balíčků vůbec se stal kouzelnický balíček z Rafanic v lednu roku 2021. Toto Dogsie ale nebylo úspěšné pouze díky oblíbenému tématu, velký úspěch sklidily především pamlsky, na kterých jsme se opravdu vyřádili. Jedním z nich byli Trolí soply, sušená hovězí vemínka, které pro nás i tentokrát připravila firma BAPU. Kromě tohoto pamlsku se k nám na e-shop vrátil také dráček, oblíbená hračka z kouzelnického balíčku.

pamlsek pro psy trolí soply sušené maso

Lesquik

V září 2021 jsme se společně vydali do lesa na myslivecké hony, kdy jsme vzdali hold loveckým pejskům. Součástí balíčku byl mimo jiné oblíbený pamlsek Lesquik – sušené zvěřinové masíčko od firmy Rochov s.r.o. Lesquik připomínal malé srnčí kuličky, které jsou pro pejsky v lese tak lákavé, a hafani si ho mohou znovu užít v balíčku The Best of Dogsie. Skvěle se hodí na trénink nebo jako pamlsek do interaktivní čmuchací dečky Dogsie salad.

pamlsek pro psy lesquik

Serrano šunka s kostí

Do vzpomínkového balíčku jsme se rozhodli zahrnout také jeden pamlsek, který byl častou součástí dávných balíčků, tedy ještě těch před tyčkou i tématy. Střední a velcí hafani dostali velkou morkovou kost s kousky čerstvé šunky a malí pejsci si mohli pochutnat na třech menších šunkových kostech. Jedná se o hypoalergenní pamlsek bez obsahu soli. Původem jsou ze Španělska, nám je do balíčku poslala firma Rozchov s.r.o.

pamlsek pro psy šunka s kostí

Hračky

S posledním balíčkem jsme vzpomínali také na hračky, které utkvěly v paměti jak nám, tak jistě i našich předplatitelům. Malým pejskům jsme do balíčku zabalili plyšového Baby Yodu, který byl součástí vesmírného balíčku v lednu 2022. Střední pejsci zavzpomínali na tématický balíček s název Putování s dinosaury v listopadu roku 2020 a dostali plyšového tyrannosaura, se kterým si nyní užívají spoustu legrace. Na velké pejsky čekalo překvapení v podobě plyšové šustící kukuřičky, která byla součástí mexického balíčku v dubnu 2022.

Hračky pro psy

Tak takto vypadá balíček, který můžete pejskovi pořídit po celý rok. Skvěle se hodí na oslavu výročí jako jsou narozeniny, přivezeniny či adoptiny. Pokud už současný balíček máte doma, neváhejte pejskovi sestavit vlastní balíček přímo jemu na míru a vyberte si na našem e-shopu dobroty a hračky dle vašich a jeho preferencí. A pozor! Již od října bude možné objednat tradiční vánoční balíček, který bude plný novinek a pravé vánoční legrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie