dogsie blog

Červnové Dogsie z farmy

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Červnový tematický balíček se nesl ve znamení farmy. Na pejsky čekala hromada originálních dobrot inspirovaných farmou, zajímavé pamlsky od našich dodavatelů a nechyběla ani hračka. Tak spolu pojďme mrknout na kompletní obsah červnového Dogsie z farmy!
Buďme ve spojení

Červnový tematický balíček se nesl ve znamení farmy. Na pejsky čekala hromada originálních dobrot inspirovaných farmou, zajímavé pamlsky od našich dodavatelů a nechyběla ani hračka. Tak spolu pojďme mrknout na kompletní obsah červnového Dogsie z farmy!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

(V)lněné štěstí

První tematická dobrota v červnovém balíčku byly tyto měkké pamlsky z jehněčího masa. Tento pamlsek vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, kterého už z Dogsie možná znáte. A jako vždy do složení vybral jen ty nejlepší kvalitní suroviny. Hlavní složkou těchto čtyřlístků je jehněčí maso. Obsahují ale také lněné semínko. To je výborným zdrojem nenasycených mastných kyselin (omega 3, 6, a 9) a rovněž selenu. Má pozitivní vliv na kůži, srst a trávení. Ideální a zdravý pamlsek na malé mlsání či jako odměna při tréninku.

Himalájská tyčka

Náš vlastní originální pamlsek, Himalájská tyčka, je inspirovaný tradiční himalájskou recepturou. Je to odolná žvýkací dobrota z kvalitního belgického mléka, sušeného po dobu 3 měsíců. Výsledkem je extra tvrdý dentální pamlsek, který si váš chlupáč zamiluje! Himalájská tyčka obsahuje spoustu proteinu a vápníku a jen minimum laktózy. Žvýkání tyčky je pro pejska skvělá zábava a navíc napomáhá dentální hygieně. V červnu se z Himalájské tyčky velikosti S radovali nejmenší a malí hafani. Pro další informace o pamlsku a možnost nákupu 4 různých velikostí Himalájské tyčky mrkněte na tento odkaz!

Strašákovy knoflíky

Dalším pamlskem, na kterém si pochutnali pejsci všech velikostí, jsou Strašákovy knoflíky. Sušenky ve tvaru knoflíků jsou z hovězího masa a obsahují také konopí, které má pro pejsky léčivé účinky. Konopí může pomáhat v mnoha aspektech - od úzkosti přes artritidu až po rakovinu. Pro naše psí odběratele vytvořila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Bapu nabízí pamlsky vyrobené bez umělých dochucovadel a přísad. Pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Bůůůžasná svačina

Bůůůžasná svačina je, jak už název napovídá, úžasná svačinka pro pejsky plná živin. V balíčku ji našli malí, střední a velcí pejsci. Jde o 100% sušené hovězí vemínko. Tuhle dobrotu pro Dogsie připravila paní Katka, zakladatelka firmy Domácí sušená masíčka. Tato malá firma z Jamolic se specializuje na vlastní výrobu sušených dobrot z kvalitního masa, domácích bezobilných sušenek a nabízí výživové doplňky značky GAME DOG. Stejně jako všechny masové dobroty z Katčiny domácí výrobny jsou i tyto plátky z vemínka sušeny pomalu, aby si maximálně zachovaly své živiny – vitamíny, minerály a bílkoviny.

Velká mrkvová loupež

Střední a velcí pejsci při rozbalování narazili třeba i na tuhle specialitu. Lahodné mrkvové sušenky s králičím masem pro Dogsie vyrobila rodinná psí pekárna Bone Apetit z Liberce, která se zaměřuje na ruční výrobu pečených pamlsků a dortů. Dobroty z pekárny Bone Apetit jsou 100% přírodní, neobsahují chemické konzervanty, barviva a další potravinová ochucovadla. Jsou vyrobeny z kvalitních kousků masa, ryb, sýrů, ovoce a zeleniny. Na takových dobrotách si pochutná každý pejsek. Ale pozor, možná se je bude snažit tajně loupit po nocích.

Juicy Snack s levandulí

Úplně nejmenší pejsci tento měsíc ochutnávali francouzskou pochoutku Juicy Snack, kterou najdete exkluzivně v Dogsie. Je to pamlsek vyvinutý speciálně jako odměna při tréninku a kromě kvalitního krůtího masa obsahuje spoustu dalších přírodních složek, které přispívají k hafanovu zdraví – lososový olej, pivovarské kvasnice, chlorellu a další. Mňam!

BAPU: Sušená hovězí játra

Další dobrota od firmy BAPU, která se nacházela v červnovém Dogsie, jsou 100% sušená hovězí játra. Na té si pochutnávali střední a velcí pejsci. Jde o přírodní pamlsek bez jakýchkoliv chemických přísad, konzervantů, nebo barviv. Játra jsou sušené horkým vzduchem a tím si zachovávají všechny důležité látky.

Domácí sušená masíčka: Kachní krky

Velcí pejsci v balíčku našli ještě jeden pamlsek z firmy Domácí sušená masíčka - kachní krky. Dva dny hezky pomalu sušené krky, které jsou 100% přírodní a vynikají vůní čerstvě upečené kachny. Tyto pamlsky skvěle chutnají a ještě posilují žvýkací svaly a příznivě působí na střevní flóru. Obsahují minerály protein, kolagen a vyrovnaný poměr vápníku a fosforu.

Hračky

Samozřejmě ani v červnu v Dogsie nechyběly hračky, na které se spousta pejsků těší nejvíce. Tento měsíc jsme do balíčku vybrali zvířátka z farmy. Hned 3 velikosti dováděli s kravičkou. Nejmenší pejsci v balíčku našli latexovou pískací kravičku, malí plyšovou kravičku s pískátkem a velcí hafani dováděli s krávou z džínoviny. Dogsie pro střední pejsky ukrývalo roztomilé látkové prasátko.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V červenci se společně vydáme za sportem! Objednejte si své Dogsie s tématem sportovního utkání na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie