dogsie blog

Psí mafie v únorovém Dogsie

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V únoru se stali naši psí předplatitelé členy tajné a hrozivé psí mafie. Nyní se můžeme společně podívat na to, jaké základní mafiánské vybavení únorový balíček obsahoval.
Buďme ve spojení

Máte pocit, že se Váš pejsek občas chová zvláštně? Možná plní tajné úkoly. Může se jednat o snědené lidské jídlo, okusování různých částí domu či lidí, strategicky umístěná loužička nebo (to vůbec nejhrozivější) tahání na vodníku v době největšího náledí. Pokud jste v tom svého pejska našli, měli byste zauvažovat, zda se Vám nesnaží říci, že potřebuje pořídit základní vybavení Psí mafie, které bylo součástí tohoto balíčku. Podívejte se, co takový mafián nejvíce potřebuje. 

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Patrony

Každý správný mafián samozřejmě musí mít vždy k dispozici patrony. Nikdy neví, kdy bude zapotřebí bránit sebe nebo své spolučleny. Tyto patrony jsou navíc chutné a bez obilovin. Pro nás je vyrobila firma Jopopet, která upravila tvar jehněčích tyčinek tak, aby byly rovnou připraveny k akci a nemuseli jste si zdržovat jejich rozlamováním. 

pamlsek pro psy patrony

Mafiánské doutníky 

Po plnění těžkých úkolů si každý psí mafián potřebuje dopřát chvilku klidu a relaxu. Proto jsme pejskům do balíčku zabalili také doutníčky, které jsou přesně pro takové chvíle jako dělané. Tyto masové doutníky obsahují samé kvalitní suroviny jako je vepřové plecko, mláto a rýže. Připravila je pro nás firma Domácí sušená masíčka.

pamlsek pro psy mafiánské doutníky

Surikatí bobky 

Psí mafián má spoustu práce a i když máte pocit, že se celý den fláká, možná zrovna velmi tvrdě pracuje. Vaším úkolem je psa podporovat pravidelným odměňováním pamlsky. Do balíčku jsme proto přibalili také dárek od mafiánských surikat z firmy Jopopet. Na plnění úkolů jsou ideální, jelikož jsou měkké, dobře se lámou na menší kousky a jsou mezi psími mafiány velmi oblíbenou odměnou. Na našem e-shopu nyní můžete zakoupit jak mafiánskou, tak klasickou verzi Surikatích bobků! 

pamlsek pro psy surikatí bobky

Kolumbijský prášek 

Pssst! Velmi tajnou součástí balíčku byl Kolumbijský prášek, který vylepší jakýkoliv psí pokrm a i ti nejvybíravější pejsci si s ním dají granule s úplně jiným nadšením! Jedná se o úplnou novinku, směs hovězího masa, mláta a rýže, kterou do balíčku namíchala firma Domácí sušená masíčka. Kolumbijský prášek je přírodní dochucovadlo, kterým si pejsek může ozvláštnit jakýkoliv pokrm od syrového či vařeného masa až po zmiňované granule.

dochucovadlo granulí hovězí prášek pro psy

Pras(eč)árna

I v psí mafii se občas objeví nějaká špinavá práce. Potom je potřeba zbavit se důkazů. Zbavit se sušených vepřových uší psi určitě hravě zvládli, že? Vepřové uši jsou ideálním žvýkacím pamlskem pro dlouho trvající zábavu. Do balíčku nám je poslala Jihočeská masna s.r.o.

pamlsek pro psy vepřové ucho sušené

Bozita - los a losos

Kromě všech Dogsie pamlsků na pejsky čekaly také další dvě krabičky od švédské firmy Bozita. Kvalitní krmivo Bozita mohli pejsci ochutnat již v pirátském balíčku a nyní jako noví členové psí mafie měli tu čest ochutnat také novinku s lososovou příchutí. Bozitu najdete na našem e-shopu již ve třech variantách.

Mokré krmivo pro psy Bozita

Hračky

I psí mafián si čas od času potřebuje hrát. Proto jsme do mafiánského Dogsie přibalili také hračky, které v nejhorším případě mohou pejsci využít také pro plnění důležitých úkolů. Balíčky obsahovaly odolný granát ve dvou velikostech - ten menší dostali malí pejsci, větší pak velcí hafani. Střední pejsci našli v balíčku plyšovou hračku v podobě špinavých peněz, které v tajné mafii nesmí chybět.

Hračky pro psy granáty a špinavé peníze

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Od dubna je v prodeji nový balíček, který není jen tak ledajaký. Je totiž do Vánoc poslední. Proto jsme při jeho tvorbě zavzpomínali na krásnou cestu, kterou jsme od začátků Dogsie s našimi předplatiteli prožili a vybrali jsme do něj ty nejlepší pamlsky a hračky, které se v Dogsie objevily.

Objednejte si také své Best of Dogsie na našem webu a nezapomeňte si k němu přihodit klidně i něco z mafiánské výbavy! :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie