zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Psí mafie v únorovém Dogsie

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V únoru se stali naši psí předplatitelé členy tajné a hrozivé psí mafie. Nyní se můžeme společně podívat na to, jaké základní mafiánské vybavení únorový balíček obsahoval.
Buďme ve spojení

Máte pocit, že se Váš pejsek občas chová zvláštně? Možná plní tajné úkoly. Může se jednat o snědené lidské jídlo, okusování různých částí domu či lidí, strategicky umístěná loužička nebo (to vůbec nejhrozivější) tahání na vodníku v době největšího náledí. Pokud jste v tom svého pejska našli, měli byste zauvažovat, zda se Vám nesnaží říci, že potřebuje pořídit základní vybavení Psí mafie, které bylo součástí tohoto balíčku. Podívejte se, co takový mafián nejvíce potřebuje. 

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Patrony

Každý správný mafián samozřejmě musí mít vždy k dispozici patrony. Nikdy neví, kdy bude zapotřebí bránit sebe nebo své spolučleny. Tyto patrony jsou navíc chutné a bez obilovin. Pro nás je vyrobila firma Jopopet, která upravila tvar jehněčích tyčinek tak, aby byly rovnou připraveny k akci a nemuseli jste si zdržovat jejich rozlamováním. 

pamlsek pro psy patrony

Mafiánské doutníky 

Po plnění těžkých úkolů si každý psí mafián potřebuje dopřát chvilku klidu a relaxu. Proto jsme pejskům do balíčku zabalili také doutníčky, které jsou přesně pro takové chvíle jako dělané. Tyto masové doutníky obsahují samé kvalitní suroviny jako je vepřové plecko, mláto a rýže. Připravila je pro nás firma Domácí sušená masíčka.

pamlsek pro psy mafiánské doutníky

Surikatí bobky 

Psí mafián má spoustu práce a i když máte pocit, že se celý den fláká, možná zrovna velmi tvrdě pracuje. Vaším úkolem je psa podporovat pravidelným odměňováním pamlsky. Do balíčku jsme proto přibalili také dárek od mafiánských surikat z firmy Jopopet. Na plnění úkolů jsou ideální, jelikož jsou měkké, dobře se lámou na menší kousky a jsou mezi psími mafiány velmi oblíbenou odměnou. Na našem e-shopu nyní můžete zakoupit jak mafiánskou, tak klasickou verzi Surikatích bobků! 

pamlsek pro psy surikatí bobky

Kolumbijský prášek 

Pssst! Velmi tajnou součástí balíčku byl Kolumbijský prášek, který vylepší jakýkoliv psí pokrm a i ti nejvybíravější pejsci si s ním dají granule s úplně jiným nadšením! Jedná se o úplnou novinku, směs hovězího masa, mláta a rýže, kterou do balíčku namíchala firma Domácí sušená masíčka. Kolumbijský prášek je přírodní dochucovadlo, kterým si pejsek může ozvláštnit jakýkoliv pokrm od syrového či vařeného masa až po zmiňované granule.

dochucovadlo granulí hovězí prášek pro psy

Pras(eč)árna

I v psí mafii se občas objeví nějaká špinavá práce. Potom je potřeba zbavit se důkazů. Zbavit se sušených vepřových uší psi určitě hravě zvládli, že? Vepřové uši jsou ideálním žvýkacím pamlskem pro dlouho trvající zábavu. Do balíčku nám je poslala Jihočeská masna s.r.o.

pamlsek pro psy vepřové ucho sušené

Bozita - los a losos

Kromě všech Dogsie pamlsků na pejsky čekaly také další dvě krabičky od švédské firmy Bozita. Kvalitní krmivo Bozita mohli pejsci ochutnat již v pirátském balíčku a nyní jako noví členové psí mafie měli tu čest ochutnat také novinku s lososovou příchutí. Bozitu najdete na našem e-shopu již ve třech variantách.

Mokré krmivo pro psy Bozita

Hračky

I psí mafián si čas od času potřebuje hrát. Proto jsme do mafiánského Dogsie přibalili také hračky, které v nejhorším případě mohou pejsci využít také pro plnění důležitých úkolů. Balíčky obsahovaly odolný granát ve dvou velikostech - ten menší dostali malí pejsci, větší pak velcí hafani. Střední pejsci našli v balíčku plyšovou hračku v podobě špinavých peněz, které v tajné mafii nesmí chybět.

Hračky pro psy granáty a špinavé peníze

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Od dubna je v prodeji nový balíček, který není jen tak ledajaký. Je totiž do Vánoc poslední. Proto jsme při jeho tvorbě zavzpomínali na krásnou cestu, kterou jsme od začátků Dogsie s našimi předplatiteli prožili a vybrali jsme do něj ty nejlepší pamlsky a hračky, které se v Dogsie objevily.

Objednejte si také své Best of Dogsie na našem webu a nezapomeňte si k němu přihodit klidně i něco z mafiánské výbavy! :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Psí mafie v únorovém Dogsie

V únoru se stali naši psí předplatitelé členy tajné a hrozivé psí mafie. Nyní se můžeme společně podívat na to, jaké základní mafiánské vybavení únorový balíček obsahoval.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie