zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Nechtěný Max a jeho záchrana

avatar

Jasmína Fojtíková

Pomoc psom v núdzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Ani o Vánocích nezapomínáme na pomoc psům v nouzi. Tentokrát si můžete přečíst příběh pohodáře Maxe, který přišel o svého páníčka a dostal se tak do svého dočasného domova ve spolku Dočasky.cz.
Buďme ve spojení

Tohle je Max. Max byl přivezen na veterinu v Ivančicích, po které potomci zesnulého majitele požadovali eutanázii. Prý je agresivní. Základní vyšetření však agresivitu i vážnou nemoc vyloučilo. Byl to pouze obézní dědeček, který byl citlivý na dotek hlavy. Bylo mu tedy provedeno kompletní vyšetření, díky němuž veterináři eutanázii odmítli.

Max byl bez váhání jeho nových majitelů odevzdán do rukou veterinářů. Byl přijat se sníženou funkcí štítné žlázy a také s příčinou jeho nevrlosti a citlivosti na dotek hlavy - neléčeným oboustranným zánětem zvukovodů. Zánět mu způsobil také částečnou a nevratnou hluchotu.

Na veterině tedy Maxe ošetřili a požádali spolek Dočasky.cz o jeho dočasné umístění. Tam dodržoval nařízenou dietu a baštil léky na štítnou žlázu. Díky tomu Max zhubl na ideální váhu, začlenil se do smečky a naučil se slušnému chování.

Dnes už má uši doléčené a bolest zmizela. Max se volně pohybuje po zahradě, ochotně odchází do svého dočasného pokojíčku a tam čeká na pravidelné menu. U jídla se nechá pohladit, dokonce si i nechá sáhnout do misky. Na lidi neskáče, neotravuje, prostě si chce jen užívat svého psího důchodu. A miluje polehávání na sluníčku!

Nyní Max hledá stejně naladěného člověka, který ho bude milovat takového, jaký je. A on mu to tisíckrát vrátí!

Na podporu Maxe a dalších pejsků s podobně smutným příběhem přispíváme za měsíce prosinec a leden částkou 17 500 Kč. Tentokrát jsme se opět rozhodli finanční částku rozdělit do obou našich spřátelených spolků, tedy Dočasky.cz a Pes nejvěrnější přítel z.s. Celkem jsme na pomoc pejskům v nouzi společně přispěli už 525 600 Kč. Děkujeme!

Kupte svému pejskovi balíček Dogsie podpořte s námi další pejsky v nouzi. Z každého prodaného balíčku posíláme minimálně 20 % zisku jako pomoc našim spřáteleným spolkům.

Další témata

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

pes
Oblíbené

Pomoc pro pejsky z množíren

Množírny. Téma, které se nám napříč těmito články opakuje velmi často. Přestože byly v České republice zakázány již v roce 2017, naše spřátelené spolky tento velký problém neustále zažívají na vlastní kůži.

Pomoc psom v núdzi
Oblíbené

Nechtěný Max a jeho záchrana

Ani o Vánocích nezapomínáme na pomoc psům v nouzi. Tentokrát si můžete přečíst příběh pohodáře Maxe, který přišel o svého páníčka a dostal se tak do svého dočasného domova ve spolku Dočasky.cz.

Pomoc psom v núdzi
Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psom v núdzi