dogsie blog

Tipy na dárky pro psy

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.
Buďme ve spojení

Letošním tématem vánočního balíčku je Doggo sám doma! Na našem e-shopu ale samozřejmě nenajdete jen boxy pro psy. Máme toho mnohem více! Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky pro psy, abyste snadno a rychle našli vše, co hledáte.

Má váš pejsek rád sušené maso nebo jiné pamlsky pro psy? Těch u nás najdete spousty. A ne jen tak ledajakých. Naše pamlsky pro psy jsou vyráběny s ohledem na zdraví pejsků i životní prostředí. V Dogsie si zakládáme na české výrobě z kvalitních surovin, aby mohl pejsek nejen chutně, ale i zdravě mlsat. Pro všechny pamlsky navíc používáme biologicky rozložitelné obaly i etikety.

Dogsie pamlsky pro psy

Pokud chcete, aby se pejsek zabavil a přitom si i pochutnal, doporučujeme mu pořídit naší známou Himalájskou tyčku. Tyto dentální tyčinky pro psy jsou inspirovány tradiční himalájskou recepturou a jsou vyráběny z kvalitního belgického mléka. Jsou bez lepku, s vysokým obsahem proteinu a vápníku a minimálním obsahem laktózy. Navíc napomáhají dentální hygieně a pejska zabaví na hodiny.

Pořídit si je můžete samostatně nebo ve výhodném balení po pěti.

Himalájská dentální tyčinka pro psy

Je váš pejsek milovníkem hraček? Na našem e-shopu najdete jak hračky pro štěňata, tak i hračky pro velké psy. Snažíme se, abychom vybírali pouze odolné hračky pro psy a jejich kvalitu vždy testujeme. Najdete u nás přetahovadla pro psy, pískací plyšáčky i dentální hračky pro psy.

Odolné hračky pro psy

Sháníte spíše interaktivní hračky pro psy? Mrkněte na náš Dogsie Salad. Tato interaktivní hračka funguje na principu čmuchacích deček, do kterých se schovávají pamlsky. Pro psy je to skvělá zábava, trénink mozečku a ještě se mohou za snahu sami odměňovat.

Interaktivní hračka pro psy Dogsie Salad

Něco málo máme také pro kočičky. Kromě tradičního limitovaného balíčku pro kočky Catsie, u nás najdete třeba tyto malé plyšové vánoční hračky, pro kočky jako dělané.

Nezapomínáme ani na páníčky. Tipy na dárky pro pejskaře naleznete zde. Je libo ekologická bavlněná nákupní taška či Pselfie - držák pamlsků na telefon pro snadnější focení?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie