zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Tipy na dárky pro psy

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.
Buďme ve spojení

Letošním tématem vánočního balíčku je Doggo sám doma! Na našem e-shopu ale samozřejmě nenajdete jen boxy pro psy. Máme toho mnohem více! Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky pro psy, abyste snadno a rychle našli vše, co hledáte.

Má váš pejsek rád sušené maso nebo jiné pamlsky pro psy? Těch u nás najdete spousty. A ne jen tak ledajakých. Naše pamlsky pro psy jsou vyráběny s ohledem na zdraví pejsků i životní prostředí. V Dogsie si zakládáme na české výrobě z kvalitních surovin, aby mohl pejsek nejen chutně, ale i zdravě mlsat. Pro všechny pamlsky navíc používáme biologicky rozložitelné obaly i etikety.

Dogsie pamlsky pro psy

Pokud chcete, aby se pejsek zabavil a přitom si i pochutnal, doporučujeme mu pořídit naší známou Himalájskou tyčku. Tyto dentální tyčinky pro psy jsou inspirovány tradiční himalájskou recepturou a jsou vyráběny z kvalitního belgického mléka. Jsou bez lepku, s vysokým obsahem proteinu a vápníku a minimálním obsahem laktózy. Navíc napomáhají dentální hygieně a pejska zabaví na hodiny.

Pořídit si je můžete samostatně nebo ve výhodném balení po pěti.

Himalájská dentální tyčinka pro psy

Je váš pejsek milovníkem hraček? Na našem e-shopu najdete jak hračky pro štěňata, tak i hračky pro velké psy. Snažíme se, abychom vybírali pouze odolné hračky pro psy a jejich kvalitu vždy testujeme. Najdete u nás přetahovadla pro psy, pískací plyšáčky i dentální hračky pro psy.

Odolné hračky pro psy

Sháníte spíše interaktivní hračky pro psy? Mrkněte na náš Dogsie Salad. Tato interaktivní hračka funguje na principu čmuchacích deček, do kterých se schovávají pamlsky. Pro psy je to skvělá zábava, trénink mozečku a ještě se mohou za snahu sami odměňovat.

Interaktivní hračka pro psy Dogsie Salad

Něco málo máme také pro kočičky. Kromě tradičního limitovaného balíčku pro kočky Catsie, u nás najdete třeba tyto malé plyšové vánoční hračky, pro kočky jako dělané.

Nezapomínáme ani na páníčky. Tipy na dárky pro pejskaře naleznete zde. Je libo ekologická bavlněná nákupní taška či Pselfie - držák pamlsků na telefon pro snadnější focení?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Psí mafie v únorovém Dogsie

V únoru se stali naši psí předplatitelé členy tajné a hrozivé psí mafie. Nyní se můžeme společně podívat na to, jaké základní mafiánské vybavení únorový balíček obsahoval.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie