zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: PSÍ MAFIE
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Má váš pejsek na to, stát se psím mafiánem? Objednejte mu nové Dogsie a uvidíte!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Vánoční balíček - Doggo sám doma

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.
Buďme ve spojení

Doggova rodina odjela na dovolenou a na chudáka Dogga v tom všem zmatku zapomněla. Doggo si nejprve užíval volnosti, měl přeci jen konečně celý barák pro sebe. Později ale zjistil, že není doma tak úplně sám.  Kolem se totiž začali potloukat dva cizáci, kteří si dělali zálusk na cennosti Doggovy rodiny. Doggo je ale pašák a podařilo se mu dům ubránit. Díky tomu získal cenné zkušenosti, které pomocí tohoto balíčku předal všem psím kámošům. Připravil proto plán bitvy, který obsahuje rady a tipy, jak dům ubránit před nezvanými hosty, a všem pejskům do balíčku zabalil pasti k tomu potřebné.

Přehled všech produktů podle velikostí:

Seznam pamlsků a hraček podle velikosti

Pamlsky

Banánové slupky

Banány jsou dobrota, ale co bychom měli ještě ocenit je jejich slupka. Existuje něco víc kluzkého? Stačí je strategicky rozmístit po domě a lupiči se pak švihem sami vyprovodí. V balíčku se objevily ve formě jehněčích hvězdiček s příchutí banánu od firmy Jopopet.

Pamlsek pro psy Banánové slupky

Marvovy hřebíky

Hřebíky jsou další klasika. Stačí je umístit na schody nebo kamkoliv jinam, kde to nezvaný host nečeká. Hřebíky pro ně pak budou ostrou zkouškou výdrže. Navíc mají skvělou chuť jehněčího masa okořeněného skořicí. Tyto tyčinky pro nás opět připravila firma Jopopet.

Pamlsek pro psy Marvovy hřebíky

Harryho páčidla

Páčidla u sebe často nosí zloději, ale když se šikovně nastraží, poslouží páčidla i proti nim. Věříme, že ale tento nástroj nebyl potřeba, proto si pejsci mohli pochutnat na sušených kachních krcích, které pro nás vyrobila firma Domácí sušená masíčka.

Pamlsek pro psy Harryho páčidla

Dog Cheese Popcorn

Náš popcorn určitě už moc dobře znáte. Jedná se o pečené kousky himalájské tyčky, tudíž má i stejně skvělé složení. Navíc i on samozřejmě hraje v obraně domu důležitou roli. Stejně jako pejsci svůj popcorn milují, pochutnají si na něm rádi i lidé. Ten psí popcorn je ale mnohem tvrdší než ten lidský, nepřipravený chamtivý člověk si na něm tak může taky pěkně vylámat zoubky.  Na policejní fotografii mu to pak bude jistě slušet.

Pamlsek pro psy Popcorn

Dárek navíc - Propesko Mistr pamlsky

Doggo jako dárek navíc k Dogsie pamlskům (čti pastičkám) přibalil pejskům také nálož od Propesko Mistr. Propesko chce jít cestou kvalitnějších, masovějších a poctivějších pamlsků, a tomu my fandíme. Tyto pamlsky jsou vyráběny v Itálii, odkud je Doggovi přivezla jeho rodina jako omluvu za to, že zůstal doma sám. Takovou hromadu by ale Doggo nikdy nespotřeboval, takže se rozhodl podělit se s ostatními. Pamlsky z této nové řady mohli pejsci ochutnat zatím exkluzivně jen v Dogsie a vyzkoušet mohli hned čtyři druhy.

Bonus navíc pro alergiky: Rozšlapané ozdobičky

Tuto pastičku Doggo připravil pro pejsky s alergiemi jako náhradu za pamlsky s alergenem, aby ani oni nebyli ochuzeni o možnost ubránit svůj dům jak se patří. Ozdoby stačí nastražit třeba pod okno, kterým by se mohl nějaký drzoun chtít dostat dovnitř. Ten tak může jejich kvalitu otestovat přímo svými chodidly. Tyhle voňavé ozdobičky z jehněčího si ale pejsek může dát samozřejmě i k svačině. Jedná se o skvělý tréninkový pamlsek, který pro nás vyrobila firma Rozchov.

Hračka

Doggo byl sice doma úplně sám, ale bez Kevina by to zkrátka nebylo ono. Doggo ho měl neustále v hlavě a myslel na něj, kdykoliv připravoval nějakou pastičku. Bez jeho nápadů by možná Doggo svůj dům nikdy neubránil. Teď už ho ale poslal dál těm, kteří ho možná budou také někdy potřebovat. Ať už na mazlení nebo na trénink trhání a škubání.

Kevina jsme nechávali vyrábět speciálně pro tuto edici Dogsie, sehnat ho někde jinde není možné. U pejsků i jejich páníčků se stal velkým oblíbencem a díky jeho kvalitnímu materiálu a dvojitému švu dokonce i přežil útok těch, kteří patří k těm větším trhačům. My jsme moc rádi, že mohl Kevin o Vánocích přinášet takovou #psíradost.

Hračka pro psy - Kevin, Sám doma

Další Vánoce jsou za námi, ale to znamená, že jsou opět další před námi! A my už se moc těšíme, co zase za rok vymyslíme. Vám přejeme jen to nejlepší do nového roku!

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V únoru přijde páníčkům překvapivé oznámení. Jejich čtyřnohý parťák byl totiž vybrán, aby byl součástí tajného psího spolku. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Tipy na dárky pro psy

Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.

Produkty v Dogsie
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022