zbývá
pouze

264 Balíčků

91x malý

141x střední

32x velký

SPECIÁLNÍ EDICE
TEMATICKÝCH DOGSIE BALÍČKŮ

Aktuální zeleninovou edici si můžete objednat hned!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Zoubky jako perličky s říjnovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V říjnu jsme se pejskům podívali na zoubky. A to doslova. S pomocí našich dodavatelů, kteří do Dogsie pamlsky vyrábějí v Česku, jsme pejskům připravili Dogsie zaměřené na dentální hygienu. Co všechno v říjnu pejsky čekalo?
Buďme ve spojení

V říjnu jsme se pejskům podívali na zoubky. A to doslova. S pomocí našich dodavatelů, kteří do Dogsie pamlsky vyrábějí v Česku, jsme pejskům připravili Dogsie zaměřené na dentální hygienu. Co všechno na ně v říjnu čekalo?

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Kouzlo zoubkové víly

Zoubkové víly, nadpřirozené bytosti odměňující děti za vypadlé zuby, vykouzlily pejskům do říjnového Dogsie jednu skvělou dobrotu - jehněčí hvězdičky s mátou. No dobře, možná to nebyly víly. Byla to našim odběratelům už dobře známá firma Jopopet. Ale to pejskům prozrazovat nebudeme. Tahle dobrota určitě vykouzlila chlupáčům ten nejkrásnější a nejzářivější úsměv na tváři, i když ji nepřinesly opravdové víly.

Perličky

Mít zoubky jako perličky a bez kazů je přáním mnoha lidí i pejsků. Čištění psích zubů může být boj (o čištění zubů si můžete přečíst zde), ale když je pravidelné a zakončené odměnou, je to mnohem jednodušší. A my jsme s firmou Rozchov tyhle sušené kachní kousky připravili právě za účelem chutného odměňování. Tak hurá do toho!

Chipsterine

Lidé na čištění zubů využívají spoustu věcí - kartáček, pastu, zubní nit a taky třeba ústní vodu. Tu jsme pejskům do balíčku sice nepřipravili (ústní vodu ani pastu určenou pro lidi hafanovi nikdy nedávejte), ale zato mohli vyzkoušet tuhle parádní mňamku! Domácí hovězí chipsíky od firmy Domácí sušená masíčka jsou skvělá dobrota plná vitamínů a živin a pro nebe v puse.

Fiftítko fubů

Pejskům jsme do balíčku museli samozřejmě připravit nějaké to fiftítko fubů. Ehm, čistítko zubů. To se v balíčku objevilo hned ve dvou variantách. Firma Domácí sušená masíčka připravila pro malé pejsky sušené kuřecí krky a pro střední a velké hafany připravila sušené vepřové chrupavky. Prostě parádní kousáníčko pro všechny.

Kelpová lahůdka

V dentálním balíčku samozřejmě nesměla chybět kelpa. Ta pomáhá proti tvorbě zubního plaku a odstraňuje i již vytvořený plak a kámen. Kromě toho má ale i mnoho dalších výhod, které najdete na zadní etiketě pamlsku. Kelpu jsme přidali do vemínkových marokánků, které také připravila paní Katka z firmy Domácí sušená masíčka. Mňam!

Párátka

Bez párátek si někteří páníčci snad ani neumí život představit. I pro pejsky jsme proto párátka do balíčky zabalili, aby nestrádali. Nejednalo se o klasickou verzi párátek, ale mnooohem lepší. Tahle verze je totiž jedlá! Hovězí tyčinky od firmy BAPU chutnají skvěle a ještě obsahují kelpu a mátu pro čistší zoubky!

Svěží dech

Musíme přiznat, že i když pejskům zuby čistíme pečlivě, po některých jídlech jejich dech úplně... nevoní. A trochu si myslíme, že sušené hovězí plíce jsou právě jedním z těchto jídel. Ale pejsci je milují a občas je prostě potřeba jim dopřát i něco takového. Pusinky mohou chvilku počkat. Tuhle voňavou dobrotu připravila rovněž firma Domácí sušená masíčka. A teď ty pusinky!

Hračky

V zubním balíčku samozřejmě nemohly chybět ani dentální hračky! Malí pejsci dováděli s gumovou dentální kostičkou. Střední hafani v balíčku objevili dentální přísavku, kterou jim mohli páníčci naplnit i něčím dobrým. Dentální přísavku měli v balíčku i velcí hafani, tentokrát však ve verzi s přetahovadlem. Všechny hračky se pyšní odolností a schopností pomoci s dentální hygienou.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce října

I v říjnu opět musíme vyzdvihnout to, co dělalo pejskům největší radost - takzvané hvězdy měsíce. Tentokrát mezi hračkami na plné čáře zvítězila dentální přísavka, kterou objevili střední pejsci. Pokud nás sledujete na Instagramu, určitě jste ji mnohokrát zahlédli na stories od našich odběratelů. Mezi pamlsky pak pejsky i páníčky nejvíce bavilo Fiftíko fubů. Podívejte se na hvězdy i ostatní produkty na našem e-shopu.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V listopadu se vydáváme na cestu za oceán. Podíváme se na zajímavá místa v Americe a ochutnáme tamní dobroty. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

V Dogsie myslíme na přírodu. Co jsou to ty tetrapaky?

I nám v Dogsie dělá starost uhlíková stopa, kterou jako majitelé zvířátek vytváříme. Proto se snažíme se na tuto problematiku zaměřovat. Dogsie balíme ekologicky a většina pamlsků je balena do obalů, které jsou rozložitelné a pochutnají si na nich třeba žížalky. V pirátském Dogsie zase bylo chutné krmivo Bozita balené v tetrapaku. Co to ale vlastně je?

Produkty v Dogsie Tipy a triky
Oblíbené

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Produkty v Dogsie