dogsie blog

Zoubky jako perličky s říjnovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V říjnu jsme se pejskům podívali na zoubky. A to doslova. S pomocí našich dodavatelů, kteří do Dogsie pamlsky vyrábějí v Česku, jsme pejskům připravili Dogsie zaměřené na dentální hygienu. Co všechno v říjnu pejsky čekalo?
Buďme ve spojení

V říjnu jsme se pejskům podívali na zoubky. A to doslova. S pomocí našich dodavatelů, kteří do Dogsie pamlsky vyrábějí v Česku, jsme pejskům připravili Dogsie zaměřené na dentální hygienu. Co všechno na ně v říjnu čekalo?

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Kouzlo zoubkové víly

Zoubkové víly, nadpřirozené bytosti odměňující děti za vypadlé zuby, vykouzlily pejskům do říjnového Dogsie jednu skvělou dobrotu - jehněčí hvězdičky s mátou. No dobře, možná to nebyly víly. Byla to našim odběratelům už dobře známá firma Jopopet. Ale to pejskům prozrazovat nebudeme. Tahle dobrota určitě vykouzlila chlupáčům ten nejkrásnější a nejzářivější úsměv na tváři, i když ji nepřinesly opravdové víly.

Perličky

Mít zoubky jako perličky a bez kazů je přáním mnoha lidí i pejsků. Čištění psích zubů může být boj (o čištění zubů si můžete přečíst zde), ale když je pravidelné a zakončené odměnou, je to mnohem jednodušší. A my jsme s firmou Rozchov tyhle sušené kachní kousky připravili právě za účelem chutného odměňování. Tak hurá do toho!

Chipsterine

Lidé na čištění zubů využívají spoustu věcí - kartáček, pastu, zubní nit a taky třeba ústní vodu. Tu jsme pejskům do balíčku sice nepřipravili (ústní vodu ani pastu určenou pro lidi hafanovi nikdy nedávejte), ale zato mohli vyzkoušet tuhle parádní mňamku! Domácí hovězí chipsíky od firmy Domácí sušená masíčka jsou skvělá dobrota plná vitamínů a živin a pro nebe v puse.

Fiftítko fubů

Pejskům jsme do balíčku museli samozřejmě připravit nějaké to fiftítko fubů. Ehm, čistítko zubů. To se v balíčku objevilo hned ve dvou variantách. Firma Domácí sušená masíčka připravila pro malé pejsky sušené kuřecí krky a pro střední a velké hafany připravila sušené vepřové chrupavky. Prostě parádní kousáníčko pro všechny.

Kelpová lahůdka

V dentálním balíčku samozřejmě nesměla chybět kelpa. Ta pomáhá proti tvorbě zubního plaku a odstraňuje i již vytvořený plak a kámen. Kromě toho má ale i mnoho dalších výhod, které najdete na zadní etiketě pamlsku. Kelpu jsme přidali do vemínkových marokánků, které také připravila paní Katka z firmy Domácí sušená masíčka. Mňam!

Párátka

Bez párátek si někteří páníčci snad ani neumí život představit. I pro pejsky jsme proto párátka do balíčky zabalili, aby nestrádali. Nejednalo se o klasickou verzi párátek, ale mnooohem lepší. Tahle verze je totiž jedlá! Hovězí tyčinky od firmy BAPU chutnají skvěle a ještě obsahují kelpu a mátu pro čistší zoubky!

Svěží dech

Musíme přiznat, že i když pejskům zuby čistíme pečlivě, po některých jídlech jejich dech úplně... nevoní. A trochu si myslíme, že sušené hovězí plíce jsou právě jedním z těchto jídel. Ale pejsci je milují a občas je prostě potřeba jim dopřát i něco takového. Pusinky mohou chvilku počkat. Tuhle voňavou dobrotu připravila rovněž firma Domácí sušená masíčka. A teď ty pusinky!

Hračky

V zubním balíčku samozřejmě nemohly chybět ani dentální hračky! Malí pejsci dováděli s gumovou dentální kostičkou. Střední hafani v balíčku objevili dentální přísavku, kterou jim mohli páníčci naplnit i něčím dobrým. Dentální přísavku měli v balíčku i velcí hafani, tentokrát však ve verzi s přetahovadlem. Všechny hračky se pyšní odolností a schopností pomoci s dentální hygienou.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce října

I v říjnu opět musíme vyzdvihnout to, co dělalo pejskům největší radost - takzvané hvězdy měsíce. Tentokrát mezi hračkami na plné čáře zvítězila dentální přísavka, kterou objevili střední pejsci. Pokud nás sledujete na Instagramu, určitě jste ji mnohokrát zahlédli na stories od našich odběratelů. Mezi pamlsky pak pejsky i páníčky nejvíce bavilo Fiftíko fubů. Podívejte se na hvězdy i ostatní produkty na našem e-shopu.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V listopadu se vydáváme na cestu za oceán. Podíváme se na zajímavá místa v Americe a ochutnáme tamní dobroty. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie