dogsie blog

Proč se vyplatí kupovat Dogsie balíček pro psy aneb V čem jsou Dogsie boxy lepší než jiné?

avatar

Lucie Krchňáková

Produkty v Dogsie Tipy a triky Zábava

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Naše Dogsie balíčky nejsou jen tak obyčejným dárkem s pamlsky a hračkami pro vašeho pejska. V Dogsie si zakládáme na české výrobě z kvalitních surovin, aby mohl pejsek nejen chutně, ale i zdravě mlsat. Zároveň si uvědomujeme, že je zapotřebí, abychom byli šetrní k životnímu prostředí a abychom podporovali i pejsky, kteří v životě štěstí na páníčky příliš neměli.
Buďme ve spojení

Naše Dogsie balíčkypro psy nejsou jen tak obyčejným dárkem s pamlsky a hračkami pro vašeho pejska. V Dogsie si zakládáme na české výrobě z kvalitních surovin, aby mohl pejsek nejen chutně, ale i zdravě mlsat. Zároveň si uvědomujeme, že je zapotřebí, abychom byli šetrní k životnímu prostředí a abychom podporovali i pejsky, kteří v životě štěstí na páníčky příliš neměli.

Tematické balíčky - žádná nuda

Stejně jako se nebude nudit mlsný jazýček vašeho pejska, protože pokaždé dostane jiné dobroty, nebudete se nudit při rozbalování našich boxů pro psy ani vy. Balíčky tvoříme tak, abyste byli se svým pejskem vždy natěšení, co nového vám přineseme. Už jsme spolu například putovali za dinosaury, zažili ovocnou explozi nebo studovali na škole čar a kouzel v Rafanicích.

Zde se můžete podívat na všechna naše dobrodružství a my už se moc těšíme na další.

Pamlsky jsou českého původu

Pamlsky do balíčků si necháváme vyrábět českými lokálními výrobci z nejkvalitnějších českých surovin. Do vyrobených dobrůtek nejsou přidávány žádné chemické přísady ani dochucovadla. Pamlsky pro psy jsou vyráběné především z masa a při odměňování svého pejska si tak můžete být jistí, že mu dopřáváte to nejlepší.

Životní prostředí nám není lhostejné

Zemi, náš domov, máme pouze jednu a v Dogsie si to velmi uvědomujeme. Proto používáme biologicky rozložitelné obaly i etikety. Krabici lze opakovaně využít například při posílání různých zásilek, či může sloužit malým pejskům jako pelíšek.

Vánoce každý druhý měsíc

Ty pravé Vánoce jsou jen jednou do roka, ale Dogsie balíček není pouze vánoční dárek pro psa. S našimi balíčky si můžete užívat Vánoce každý druhý měsíc. Při rozbalování si spolu užijete spoustu zábavy, protože Dogsie krabice je plná překvapení a psí radosti. Podívejte se na radost, jakou naše pamlsky přináší pejskům i jejich páníčkům.

Kromě tolik chutných a zdravých pamlsků vybíráme do Dogsie také ty nejlepší hračky pro psy, které pobaví jak pejsky, tak i jejich páníčky. Snažíme se vybírat co nejvíce odolné hračky pro psy.

Pomáháme dalším pejskům

Na světě je spousta šťastných pejsků, ale bohužel také těch, kteří na své štěstí čekají v útulcích či v dočasných péčích. Právě těmto méně šťastným či nemocným pejskům chceme pomoci, a tak z každé prodané krabice posíláme 20 % zisku na charitativní účely.

Už jsme společně s vámi pomohli velkému množství pejsků a za to vám nesmírně děkujeme, protože bez vás by to nešlo. Doposud jsme už darovali přes 300 000 Kč a pokračujeme dále. Podívejte se, kterým chlupáčům už jsme pomohli, aby se měli lépe.

Balíček na míru

Víme, že ne každý pejsek si rád hraje s hračkami. A protože nám záleží na spokojenosti všech, rádi vám balíček přizpůsobíme podle vašich potřeb. Místo hračky můžeme vašemu pejskovi přibalit navíc pamlsek nebo naši Himalájskou tyčku.

Myslíme i na pejsky, kteří trpí alergiemi. Dokážeme plně nahradit 2 nejčastější psí alergeny – kuřecí a rybí maso, tak, že pejskovi sestavíme speciální balíček na míru. Pokud by měl váš pejsek jiné alergie, stačí nám napsat a uděláme vše proto, abychom i pro vás sestavili balíček na míru. 

Garance spokojenosti a kvality

Našim zákazníkům i jejich pejskům garantujeme s Dogsie balíčkem spokojenost a ručíme za velkou psí radost při jeho rozbalování. Stojíme si za kvalitou pamlsků i hraček, a proto v případě nespokojenosti vracíme peníze bez nutnosti posílat nám balíček zpět. Poskytujeme tu nejlepší zákaznickou péči a se všemi zákazníky jsme připraveni se o všem pobavit, stačí nám napsat na vase@dogsie.cz

Dogsie si můžete objednat přímo na našem webu. Pokud byste měli nějaké další otázky, rádi vám je zodpovíme na vase@dogsie.cz. Můžete se také podívat na nejčastější dotazy, kde se dozvíte například jak funguje naše předplatné balíčků pro psy a mnoho dalšího.

Autor: Lucie Krchňáková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie