zbývá
pouze

826 Balíčků

401x malý

259x střední

166x velký

VÁNOČNÍ BALÍČKY DOGSIE PRÁVĚ V PRODEJI.
JEN OMEZENÝ POČET KUSŮ!

Dogrinchův tematický balíček Zelenáčovy Vánoce.

již od
430
Chci svůj balíček

dogsie blog

Proč se vyplatí kupovat Dogsie balíček aneb V čem jsou Dogsie boxy pro psy lepší než jiné?

avatar

Lucie Krchňáková

Produkty v Dogsie Tipy a triky Zábava

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Naše Dogsie balíčky nejsou jen tak obyčejným dárkem s pamlsky a hračkami pro vašeho pejska. V Dogsie si zakládáme na české výrobě z kvalitních surovin, aby mohl pejsek nejen chutně, ale i zdravě mlsat. Zároveň si uvědomujeme, že je zapotřebí, abychom byli šetrní k životnímu prostředí a abychom podporovali i pejsky, kteří v životě štěstí na páníčky příliš neměli.
Buďme ve spojení

Naše Dogsie balíčky nejsou jen tak obyčejným dárkem s pamlsky a hračkami pro vašeho pejska. V Dogsie si zakládáme na české výrobě z kvalitních surovin, aby mohl pejsek nejen chutně, ale i zdravě mlsat. Zároveň si uvědomujeme, že je zapotřebí, abychom byli šetrní k životnímu prostředí a abychom podporovali i pejsky, kteří v životě štěstí na páníčky příliš neměli.

Tematické balíčky - žádná nuda

Stejně jako se nebude nudit mlsný jazýček vašeho pejska, protože pokaždé dostane jiné dobroty, nebudete se nudit při rozbalování našich boxů pro psy ani vy. Balíčky tvoříme tak, abyste byli se svým pejskem vždy natěšení, co nového vám přineseme. Už jsme spolu například putovali za dinosaury, zažili ovocnou explozi nebo studovali na škole čar a kouzel v Rafanicích.

Zde se můžete podívat na všechna naše dobrodružství a my už se moc těšíme na další.

Pamlsky jsou českého původu

Pamlsky do balíčků si necháváme vyrábět českými lokálními výrobci z nejkvalitnějších českých surovin. Do vyrobených dobrůtek nejsou přidávány žádné chemické přísady ani dochucovadla. Pamlsky pro psy jsou vyráběné především z masa a při odměňování svého pejska si tak můžete být jistí, že mu dopřáváte to nejlepší.

Životní prostředí nám není lhostejné

Zemi, náš domov, máme pouze jednu a v Dogsie si to velmi uvědomujeme. Proto používáme biologicky rozložitelné obaly i etikety. Krabici lze opakovaně využít například při posílání různých zásilek, či může sloužit malým pejskům jako pelíšek.

Vánoce každý měsíc

Ty pravé Vánoce jsou sice jen jednou do roka, s našimi balíčky si je ale s pejskem můžete užívat každý měsíc. Při rozbalování si spolu užijete spoustu zábavy, protože Dogsie krabice je plná překvapení a psí radosti. Podívejte se na radost, jakou naše pamlsky přináší pejskům i jejich páníčkům.

Pomáháme dalším pejskům

Na světě je spousta šťastných pejsků, ale bohužel také těch, kteří na své štěstí čekají v útulcích či v dočasných péčích. Právě těmto méně šťastným či nemocným pejskům chceme pomoci, a tak z každé prodané krabice posíláme 20 % zisku na charitativní účely.

Už jsme společně s vámi pomohli velkému množství pejsků a za to vám nesmírně děkujeme, protože bez vás by to nešlo. Doposud jsme už darovali přes 300 000 Kč a pokračujeme dále. Podívejte se, kterým chlupáčům už jsme pomohli, aby se měli lépe.

Balíček na míru

Víme, že ne každý pejsek si rád hraje s hračkami. A protože nám záleží na spokojenosti všech, rádi vám balíček přizpůsobíme podle vašich potřeb. Místo hračky můžeme vašemu pejskovi přibalit navíc pamlsek nebo naši Himalájskou tyčku.

Myslíme i na pejsky, kteří trpí alergiemi. Dokážeme plně nahradit 2 nejčastější psí alergeny – kuřecí a rybí maso, tak, že pejskovi sestavíme speciální balíček na míru. Pokud by měl váš pejsek jiné alergie, stačí nám napsat a uděláme vše proto, abychom i pro vás sestavili balíček na míru. 

Garance spokojenosti a kvality

Našim zákazníkům i jejich pejskům garantujeme s Dogsie balíčkem spokojenost a ručíme za velkou psí radost při jeho rozbalování. Stojíme si za kvalitou pamlsků i hraček, a proto v případě nespokojenosti vracíme peníze bez nutnosti posílat nám balíček zpět. Poskytujeme tu nejlepší zákaznickou péči a se všemi zákazníky jsme připraveni se o všem pobavit, stačí nám napsat na vase@dogsie.cz

Dogsie si můžete objednat přímo na našem webu. Pokud byste měli nějaké další otázky, rádi vám je zodpovíme na vase@dogsie.cz. Můžete se také podívat na nejčastější dotazy, kde se dozvíte například jak funguje naše předplatné balíčků pro psy a mnoho dalšího.

Autor: Lucie Krchňáková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

Oblíbené

Listopadové Dogsie Křížem krážem Amerikou

V listopadu jsme se s našimi předplatiteli vydali na letiště, přeletěli jsme oceány a přistáli v USA. Tam jsme prozkoumali, co všechno Amerika může nabídnout. Tedy co se týče jídla. A myslíme si, že jsme toho našli spoustu. Co všechno nakonec hafani v balíčku objevili?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jak na separační úzkost u psa?

Psi jsou smečková zvířata a většina z nich samotu špatně snáší. Mnoho majitelů už se setkalo se situací, kdy na ně při příchodu domů čekala loužička nebo rozkousané boty. V horším případě také rozzlobení sousedé stěžující si na štěkot. Jak se separační úzkost projevuje a jak se dá zmírnit?

Starostlivosť o zdravie Tipy a triky
Oblíbené

Zoubky jako perličky s říjnovým Dogsie

V říjnu jsme se pejskům podívali na zoubky. A to doslova. S pomocí našich dodavatelů, kteří do Dogsie pamlsky vyrábějí v Česku, jsme pejskům připravili Dogsie zaměřené na dentální hygienu. Co všechno v říjnu pejsky čekalo?

Produkty v Dogsie